Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevették már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevették már, hogy a szép nőknek szinte semmi humorérzéke nincsen?

Figyelt kérdés

Először is szeretném kikötni, hogy ez nem provokáció. A kérdésben foglaltak a személyes megfigyeléseimre alapulnak.


Tehát, azt vettem észre szerte a nagy világban, hogy a tényleg szép nők, képtelenek értékelni, vagy megfelelően lereagálni a humort. Társaságban, moziban, vagy bármilyen helyen, ahol éppen előfordulnak, szinte értelmetlen dolgokon tudnak csak vihorászni. Például, amikor Szuki kutyuli elesik a fűben, vagy valami hasonló. Amikor egy átlagos, vagy az alatti férfi nyomja a hülyeségeit, akkor a nő arca meg sem rezzen szó szerint. Egyetlen kivétel van, amikor a jó külselyű srác mosolyog valamin, akkor a nő is. Ha a jó megjelenésű férfi mond valami vicceset és a társaság nevet, akkor a szép nő is nevet.


20-30-as korosztályról van elsősorban szó és több mint 8 évnyi megfigyelésről. Az esetek túlnyomó többségében tapasztaltam ezt. Az is tény, hogy tényleg szép nő azért nem jutott minden hétvégére, de azért akadtak bőven annyian, hogy megfigyelhető legyen a minta a viselkedésükben.


Más is tapasztalja ezt? Szerintetek miért lehet?

(A kérdésre bárki válaszolhat nyugodtan; sőt! Még örülök is neki.)



2016. ápr. 19. 18:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Alap hogy nincs, mivel leköti csökött agykapacitásuk nagyját a maguktól való elájulás :)
2016. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Amikor egy átlagos, vagy az alatti férfi nyomja a hülyeségeit, akkor a nő arca meg sem rezzen szó szerint. "


Ez hüyleség, engem nem érdekel, hogy néz ki, és inkább nézz szembe vele, hogy akkor nem vagy humoros.

Szerintem a férfi legnagyobb fegyvere a humor. Tök mindegy hogy nézel ki, de ha jó a humorod, akkor bizony meg tudsz nevettetni egy nőt. ;) A humorban senkit nem érdekel a kinézeted: vagy vicces amit mondasz, vagy nem.


Engem általában csinosnak, dekoratívnak mondanak ( azért nem vagyok semmi extra), de én lehet egy kicsit más kategória is vagyok, mert én bukok a kreténségre és a "kreténekre" úgymond. :D

Nálam pl a személyiség ÉS (!) a humor erősebb vnzalamt vált ki, mint hogy hogyan néz ki valaki.

Ráadásu a legkreténebbek- az én megfigyelséeim szerint- pont, hogy nem az a szépfiú kategória, azok az unalmasabbak általában: szóval fordítsuk csak meg: férfiaknál meg a szépfiúk unamasak általában, és a jófejek azok az átlagosak legtöbbször. De ha megfog, akkor számomra már sokkal jobban bejön, mint egy szimpla külső pl.


(Ez a több, mint 8 évnyi megfigyelés meg elég röhejes... Elképzeltem a helyzetet és a kutatómunkát.. :D)

25N

2017. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

* Ez hüyleség, engem nem érdekel, hogy néz ki, és inkább nézz szembe vele, hogy akkor nem vagy humoros. -> Úgy értem, ha vicceset mondasz, akkor röhögni fog rajta a másik, mg ha ronda is vagy, mert ez tök lényegtelen ilyen szempontból.



Az meg egyébként ismert jelenség, hogy ha valaki tetszik neked, akkor akkor is nevetsz - vagy legalább mosolyogsz - a "viccén", ha valójában sza*r és nem is vicces annyira. Ez színtoszta pszichológia, semmi több. :)

2017. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

nem akarlak kiábrándítani, de könnyen lehet, hogy éppen neked nem olyan jó a humorérzéked, mint ahogy hiszed.

Sajnos ismerek jó pár férfit, akik meg vannak róla győződve, hogy viccesek - némelyek még idézgetnek is a műangolpoénos l'art pour l'art-tól, mások pedig a szexista bunkó vicceket nyomatják - egyik sem vicces.

Nem mondom, hogy csiszolj a humorodon, mert nem hiszem, hogy ez lehetséges. Inkább ne erőltesd túlzottan.

2017. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy csak ennyit tudok hozzáfűzni, de a barátom például nincs tisztában azzal néha, hogy nem a haverja vagyok. Nagyon undorító poénokat tud kitalálni, amitől elmegy az étvágyam. Gondolom, ő azt hiszi, hogy hatalmas forma, ami lehet, hogy haverok közt így van, de eddig egyetlen nőnek sem jött be, aki előtt elsütötte a vicceit... :D
2017. márc. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!