Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevették már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevették már, hogy a szép nőknek szinte semmi humorérzéke nincsen?

Figyelt kérdés

Először is szeretném kikötni, hogy ez nem provokáció. A kérdésben foglaltak a személyes megfigyeléseimre alapulnak.


Tehát, azt vettem észre szerte a nagy világban, hogy a tényleg szép nők, képtelenek értékelni, vagy megfelelően lereagálni a humort. Társaságban, moziban, vagy bármilyen helyen, ahol éppen előfordulnak, szinte értelmetlen dolgokon tudnak csak vihorászni. Például, amikor Szuki kutyuli elesik a fűben, vagy valami hasonló. Amikor egy átlagos, vagy az alatti férfi nyomja a hülyeségeit, akkor a nő arca meg sem rezzen szó szerint. Egyetlen kivétel van, amikor a jó külselyű srác mosolyog valamin, akkor a nő is. Ha a jó megjelenésű férfi mond valami vicceset és a társaság nevet, akkor a szép nő is nevet.


20-30-as korosztályról van elsősorban szó és több mint 8 évnyi megfigyelésről. Az esetek túlnyomó többségében tapasztaltam ezt. Az is tény, hogy tényleg szép nő azért nem jutott minden hétvégére, de azért akadtak bőven annyian, hogy megfigyelhető legyen a minta a viselkedésükben.


Más is tapasztalja ezt? Szerintetek miért lehet?

(A kérdésre bárki válaszolhat nyugodtan; sőt! Még örülök is neki.)



2016. ápr. 19. 18:59
1 2 3
 1/25 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Szép nő vagyok, nagyon jó a humorom, és szerintem a férfiak többsége abszolút nem vicces. A "poénjaik" nagy része mások primitív sértegetéséből meg rasszizmusból áll. Ez se nem vicces, se nem kreatív.
2016. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert tudják, hogy aki sokat nevet, az ráncos lesz és inkább nem nevetnek :D
2016. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Ja, mert drága a botox.


Ha jó poént mondanak, akkor én is nevetek, nem érdekel senki.

Persze a humor és a gúny között van különbség.

2016. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem nincs összefüggés a kettő között. A szépségnek és a humorérzéknek semmi köze nincs egymáshoz.


Amúgy beleolvasva a magyarázatodba, a kérdésed nem is erről szól. Az nem humor amiről te beszélsz, hanem szar poénok értékelése.

Az egy teljesen megszokott dolog , hogy a nők annak a palinak a szövegén mindig nevetnek, aki tetszik nekik, akár vicces akár nem. Ha valaki nem jön be nekik, akkor nyilván nem fognak röhögni a hülye szövegein. A humor az ennél egy magasabb kategória, ha egy csávónak tényleg jó a szövege azt a jó humorú csajok értékelik, akár tetszik nekik a fiú, akár nem, és még egyszer leszögezném, hogy a humorérzék nem kinézet függvénye, csúnya, átlagos és szép emberek között is vannak humorosak és humortalanok.

2016. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak a szép nőknek, hanem úgy általában a nőknek nincs semmi humora. Persze az ilyen napfénybabák elkacarásznak pár baszós-fingós poéntól, de magasröptű ütős humorbombáktól már a szájuk széle se rezzen.
2016. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vettem észre.

De ha te így gondolod, akkor alapvető emberi természet, hogy ami megfelel az elvárásaidnak, azt megjegyzed, ami nem egyezik a vélelmeddel, az pedig ignorálod, nem veszed tudomásul.

2016. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Először is: külsejű... hogy lehet ezt elírni? Komolyan.


Szép nőnek tartom magam, de nem nevetek olcsó poénokon. Sajátos humorom van, és nem szégyellem. Aki engem megnevetett, az tényleg jó humorú ember. Az már más kérdés, ha a közönséges emberek nem tudják értékelni.

2016. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Szép vagyok, és a legtöbb férfi odavan a humoromért. Nem vagyok sértődékeny, nincsenek nálam tabuk, és vevő vagyok a "disznóságokra" is. Viszont az elsővel egyetértek, ritka az a férfi, akinek intelligens humora van.
2016. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is feltűnt már, hogy a tökátlagos csirkék nagyon hamar fel tudnak oldódni akár egy vadonatúj közösségben is, közvetlenek, barátságosak, bárkivel leállnak diskurálni, rötyögni kinézettől függetlenül, sőt, a csipkelődést is azonnal megértik, s lereagálják. De ha nem is extrovertáltak ennyire, egy kis unszolásra elég hamar feltalálják magukat és végül bekapcsolódnak a kommunikációba. A kis különcködő szépséges lányok meg mindig kicsit arrébb húzódnak a társaságtól, mert őket azé' ne bombázzák má' poénokkal, hát micsoda dolog ez. :D Aztán ha valaki velük is csipkelődni merészel, azt már szexuális zaklatásnak veszik, és megharagszanak a fél világra, hogy micsoda disznó pasasok vannak. Aztán mellesleg valahogy mégis az istenkomplexusos, bunkó, köсsög paraszt mellett kötnek ki, aki balegyenesekkel rakja helyre őket (viszont neki legalább van humora, a hülyének is megéri ennyit áldozni ;D), a normálisabb srácokra (akik egyébként a tökátlagos csajok mindegyikével tök jól elvannak) meg úgy tekintenek, mint ahogy kuka tartalmára szoktak, mert egy szép nő ugyebár megválogatja az ismerőseit. :D Amíg főiskolás voltam, minden kurzuson előfordult 1-2 "kitaszított" cicababa. A mostani munkahelyemen is ugyanez a helyzet. Ők kérem a társadalom kivételezettjei, nem ereszkednek le holmi pórnép közé. :D Áh, hülye mind! Egy szigetre zárnám mindet, szórakoztassák egymást, mondjuk aligha sikerülne, mert a körmöcskén, a Szex és New York aktuális epizódjában történteken, és az egyik, éppen közöttük nem tartózkodó barátnő szapulásán kívül másról sem igen tudnak beszélni.
2016. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

sunshinedoll, hozzászólásaid alapján neked nem humorod van, hanem egy idióta, provokatív stílusod.

Bár gondolom te nagyon szépnek, meg viccesnek tartod magad.


Általában a szép embereknek nincs humoruk, én úgy vettem észre, nőknek meg amúgy sem, ha meg szép is, akkor pláne.

Vihorászni tudnak, de hogy generáljanak valami humort, poént, az nem megy nagyon, vagy nagyon bénára sikerül.

Mondjuk a humor az az intelligencia függvénye is, nők meg nem erről a részükről híresek...(most kap agyvérzést pár femináci, meg elkezdik sorolni a női tudósokat mindjárt)

2016. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!