Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevették már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevették már, hogy a szép nőknek szinte semmi humorérzéke nincsen?

Figyelt kérdés

Először is szeretném kikötni, hogy ez nem provokáció. A kérdésben foglaltak a személyes megfigyeléseimre alapulnak.


Tehát, azt vettem észre szerte a nagy világban, hogy a tényleg szép nők, képtelenek értékelni, vagy megfelelően lereagálni a humort. Társaságban, moziban, vagy bármilyen helyen, ahol éppen előfordulnak, szinte értelmetlen dolgokon tudnak csak vihorászni. Például, amikor Szuki kutyuli elesik a fűben, vagy valami hasonló. Amikor egy átlagos, vagy az alatti férfi nyomja a hülyeségeit, akkor a nő arca meg sem rezzen szó szerint. Egyetlen kivétel van, amikor a jó külselyű srác mosolyog valamin, akkor a nő is. Ha a jó megjelenésű férfi mond valami vicceset és a társaság nevet, akkor a szép nő is nevet.


20-30-as korosztályról van elsősorban szó és több mint 8 évnyi megfigyelésről. Az esetek túlnyomó többségében tapasztaltam ezt. Az is tény, hogy tényleg szép nő azért nem jutott minden hétvégére, de azért akadtak bőven annyian, hogy megfigyelhető legyen a minta a viselkedésükben.


Más is tapasztalja ezt? Szerintetek miért lehet?

(A kérdésre bárki válaszolhat nyugodtan; sőt! Még örülök is neki.)



2016. ápr. 19. 18:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
neked se sok humorod van, ha egész este ez a kérdés foglalkoztat
2016. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Egy tipikus példa az egyik barátnőm. Felkap valamit, megfésülködik és forognak utána a pasik, ha kicsípi magát, le sem lehet őket róla vakarni. Melette külnösen intelligens, a doktoriján dolgozik. Cserébe az introvertáltság mintapéldája. Félénk, zavarba jön, halkan beszél, éppen csak mosolyog és szintén nagyon nehéz megnevettetni. Idegenekenek majdnem lehetetlen. Nem vettem észre a viselkedéséből, hogy ilyen téren összefüggés lenne az illetők külsejével.
2016. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem van humorom. ;) Általában a környezetemben lévőket megnevettetem és elszórakoztatom. :) sokan dicsérik a szépségem ks, de nyilván én nem látom. :) szóval kérdező a kettő szerintem nem függ össze. 22L
2016. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Kérdező én azt tapasztaltam, hogy vannak nők - nem feltétlenül szépek - akik azt találják viccesnek, amikor jó nagyot bele tudnak rúgni valakibe. Számukra az, hogy kicsesztek a másikkal nagyon vicces, persze, ha ennek töredékét visszakapják, akkor meg sírnak, duzzognak és teljesen fel vannak háborodva.


Amit leírtál, azzal nem értek egyet, ez alapján nem lehet általánosítani. Beszéltem már szép lánnyal, akinek volt humorérzéke.


#10

Sunshinedoll csak hozza a formáját, nekem volt ilyesmi kolléganőm, aki ugyan szép, de olyan undorító, anyáskodó, provokatív stílusa volt neki, hogy még a jelenléte is taszított.

2016. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Először is szeretném kikötni, hogy ez nem provokáció. A válaszban foglaltak tényeken alapulnak.


Általában a férfiak mesélnek vicceket a nőknek, mivel a nők passzív szerepben vannak alapból a fejünkben. Tehát a nő csak a reagálással tudja jelezni, hogy mi a helyzet: vonzó-e a férfi. Ha nevet, tetszel neki. Ha nem jók a vicceid, vagy fel sem fogták őket, akkor is illedelmességből fognak nevetni, nem akarják, hogy megbántódj, sőt ezzel "jeleznek". Valószínűleg ezeknek a szép nőknek csak nem jöttél be.

2016. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én nem látok összefüggést, mert aki csak "szép", azzal általában a beszélgetésig sem jutunk el. Mert elakad szegény :D

Nekem csak az feltűnő, hogy a nők pl. társkereső oldalakon azt írják, h elvárják, h a férfi vicces legyen és/vagy meg tudja őket nevettetni... de visszafelé ez mintha nem menne.

2016. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Most akkor 8evig figyeld a ronda/atlagos noket es gyere ujra!:) abszolut nem kulsotol fugg csak Te ehhez kapcsoltad!
2016. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Elnézést, de ezt ki kell kérjem magamnak. Én érzékelem a humorotot! Ezért jó hogy igenis vannak kivételek.
2016. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nőknek amiatt ne humorizálj, mert a mosolygás ráncosítja a szemet és a szájat, illetve a rossz minőségű alapozót összecsomósítja, a púdert meg lepergeti.
2016. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Volt már pály egészen mély beszélgetésem, kifejezetten csinos nőkkel. Tipikusan az a tapasztalat, hogy ugye ők napi 20-30 "poénos" beszólogatást viselnek el, ami egy idő után rohadt unalmas tud lenni.


Ezeknek a többsége olyanoktól jön, akik saját maguk először hallanak ilyen "szia Cica, van már gazdád?" színvonalú "haláli poénokat", és komolyan azt hiszik, hogy eredetiek, amikor belökik az első szembejövő csajnak.


De könyörgöm, az a csaj csak aznap most hallja ezt a szärt kb huszadszor. :D :D :D És nagyon is tisztában van vele hogy ő szép, csak azt meg pont leszärja, hogy neked is tetszik. Akkor meg minek is örüljön a nagy humorodon??? :D :D :D

2016. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!