Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Akiknek nagyon szép arca van, nagyon jó teste van (formás, kidolgozott vékonyra gondolok, nem a gebére), stílusos (vagyis nem a tucat instagram facebuk "modell" típus), intelligens, okos, nagyon jó személyiségű, céltudatos, lehet vele bulizni, szórakozni, de romantikázni is?

2016. ápr. 18. 23:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
42%

Rám nagyrészt stimmelnek a dolgok persze "nagyon" jelző nélkül csak. :D

Ennek ellenére egyedül vagyok mert épp emiatt hasonló elvárásaim vannak a leendő párom felé 21/L

2016. ápr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen lányok nincsenek Ez egy ideál.
2016. ápr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Magyarul te egy tökéletes lányt keresel?:D

Ilyen szerintem nem létezik,aki minden kritériumodnak megfelel. Valamelyik tuti nem passzol.

2016. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%
elég gyakoriak szerintem, rengeteg ilyet látok nap mint nap, mind ugyanúgy néz ki. igen 'sajnos' ezzel kilőve az hogy nem tucat, de az a helyzet hogy mindegyik ugyanúgy néz ki, amelyiknek "nagyon szép arca van, nagyon jó teste van" és "stílusos" mert a stílus=bemegyek a boltba és megveszem azt amit mindenki más is, de azt gondolom hogy ku rva egyedi leszek.
2016. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de erre mit lehet válaszolni?

Jön valaki, aki a saját tapasztalatait meséli el, de az csak egy rész.

Aztán jön sok ember, aki azt mondja magáról, hogy ő az.


Úgy egyébként honnan tudjuk?

2016. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire nem gyakoriak. Sőt, igazából ilyen nem is nagyon létezik. A legtöbb (majdnem) tökéletesen kinéző csaj irtózatosan beképzelt és miért is lenne céltudatos és rendelkezne jó személyiséggel, mikor bunkó, lusta kis pitsaként is bármit megkaphat? Persze van sok szerény, okos és intelligens lány, aki még jól is néz ki, de ők hamar tartós kapcsolatba kerülnek, a hozzájuk hasonló férfiakkal. Szóval a te leírásod csak egy fantázia.
2016. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ilyen mincs
2018. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
47%
‘Gimikbe és egyetemen majdnem minden lány ilyen‘ Az ilyen gimis szeplanyok otvar k..rvak, ezt lanykent mondom
2018. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen ismerősöm van.
2018. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Mint a fehér holló..

mellesleg én ismerek egy ilyen lányt(barátnőm),tisztában van a külsejével, nem Qwa,céltudatos,megelégszik 1 hapsival(ergo hűséges tipus) bizonyos embereknek könnyen megnyílik, de úgy alapjáraton visszahúzódó.

Szóval amit írtál mind illik rá.

Szerencsések az ilyenek.

De eddigi éveim során akiket megismertem/láttam emberek egyedüli példa az általad felsorolt ideálhoz az ő.

2018. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!