Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Akiknek nagyon szép arca van, nagyon jó teste van (formás, kidolgozott vékonyra gondolok, nem a gebére), stílusos (vagyis nem a tucat instagram facebuk "modell" típus), intelligens, okos, nagyon jó személyiségű, céltudatos, lehet vele bulizni, szórakozni, de romantikázni is?

2016. ápr. 18. 23:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Egy adott korosztályon (évjáraton) belül, ezerből egy talán.


Forrás: A saját tapasztalataim az életből.


Nem vagyok egy otthon ülős típus, de az általad megfogalmazott kritériumok egyidejűleg való teljesülését a fehér hollóhoz tudnám hasonlítani a legjobban.

2016. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Jelen :D (Nem.)

De hogy komolyan is válaszoljak, elég ritka. Ha ezek az elvárásaid, akkor kissé magasra tetted a lécet, de azért hajrá.

2016. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Gimikbe és egyetemen majdnem minden lány ilyen, csak mindegyik ujjukra jut 10 fiu szóval beállhatsz a sorba 1 ilyenért, de ha megis szerzed elveszik tőled hamar sztem.
2016. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

3as,

Ha ilyen csajt elvesznek tőletek akkor mégse olyan jó az a csaj mert a kritérium szerint jól elvagytok és ilyen csaj megmarad mellettetek... :)

2016. ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Nincs írva, hogy hűséges, márpedig az intelligencia nem egyenlő a hűséggel, az inkább elv kérdése...
2016. ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

nem tartom magamnak vékonynak, bár melyik nő van megelégedve a testével? (167/59)

de a többi úgy ahogy illik

20L

2016. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

#3

-ne legyen ig/fb modell,...aki ujjára 10 pasi jut, azok közül a gimis/egyetemista lányok közül majdnem mind pózer, főleg a fiatalabb korosztály

2016. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, milyen külsőt, személyiséget rejthetnek ezek az igények...
2016. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ezek nem igények, csak egy kérdés volt.....

Mellesleg nem pasi vagyok (az oltogatásokat elkerülve, nem is magamról írtam úgy mond..., csak nő létemre ilyennek találom az ideális nőt, és kíváncsi voltam a véleményekre)

2016. ápr. 26. 21:20
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nagyon kevés "nagyon jó személyiségű" és egyszerre céltudatos nő van,aki ráadásul nagyon jó testű és nagyon szép arcú.Nőként mondom,hogy azok a nők,akiktől pici lány koruktól hanyatt vannak esve az emberek,hogy milyen szép,kb 100-ból 1,ha jó indulatú marad és még céltudatos is lesz. Ismerek olyan csajt,akinek tökéletes homokóra alakja van,fejre meg már most úgy néz ki,hogy a saját anyja lehetne,20 évesen. Nem csak buta és gonosz,még lusta is,mint a tetű,mert a kinézetével mindig tudott kompenzálni.És még csak nem is szép. Szóval a jó természet az nem,hogy szép külsővel,de csúnyával is fehér holló-jelenség.
2016. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!