Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakoriak az ilyen lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoriak az ilyen lányok? Minden szép és jó, aztán felszivódnak

Figyelt kérdés

számtalanszor hallom: találkozó jól sikerül, a lány is boldog, minden jó.

Aztán amikorva fiú több találkozót akar, jönnek a kifogások. "nincs időm, nem jó". Aztán egyszercsak "ha mondani akarsz valamit, mondd itt " vagy "nem látom értelmét a további beszélgetésnek ". Pedig a lány akarta a találkozót!


Gyakori az ilyen sunyi, hazug viselkedés?


2015. nov. 14. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
A lányok természete alapvetően sunyi és hazug.
2015. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, gyakori. A lányok képtelenek az őszinteségre, ezért nem mondják meg, ha valami nem tetszett nekik a randin.
2015. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert valami mégsem ment olyan jól ezek szerint. Viszont igazad van abban, hogy nem kéne húznia a dolgot
2015. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából a lányok direkte kerülik a konfliktusokat azzal, hogy hazudoznak, sumákolnak, a poén viszont az, hogy pont ezzel a magatartással okozzák legtöbbször a konfliktusokat.
2015. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt, de 1 hónap ismerkedés, jó néhány szex és látszólagos boldogság után.


Már a második randin lefeküdtünk, miközben elég konzervatívnak tartotta magát (20 éves korára előttem csak 2 fiú volt az életében).

Látszólag minden rendben volt, találkoztunk heti 2-szer (azért ennyiszer, mert amúgy vizsgaidőszak volt mindkettőnknek). Beszélgettünk, szexeltünk, együtt töltöttük az estéket és éjszakákat. Gyönyörűen vonaglott az élvezettől ahogy dugtam.


Aztán később azt mondta most nem jön vissza az egyetemre másfél hétig, mert beteg. Később elmondta, hogy azért mondta ezt, mert már nem akar találkozni. Az okokat máig nem tudom, mert nem írt többet és nem is válaszolt. Nem értettem és máig nem értem a dolgot. Kezdtem belül is bőven megkedvelni (cuki, aranyos, kedves, törődő természetű lány volt) és szerettem volna komolyra fordítani.


Na ezóta van, hogy a nők bekaphatják. Dugok minél többet minél jobban, ami a csövön kifér, érzelmileg minél kevésbé akarok kötődni hozzájuk.

Máig sokat gondolok erre a lányra (még ha van is barátnőm mellette), akit tényleg tudtam volna szeretni, de szó nélkül ott hagyott a fenébe. (Ha baja volt, elmondhatta volna. Megbeszéljük.)

2015. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
ők maguk se tudják hogy mi a jó. ami rosszabb hogy maguknak is hazudnak.
2015. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen fiúk, sok mindent nem értetek még. Nem csoda ha utána "utálni kezditek" általánosságban a lányokat.

Ha azt mondja szép és jó, akkor nem akar konfliktust, de ha nem akar összejönni a dolog, akkor bizony nem volt jó, csak -NEM-AKAR-MEGBÁNTANI- nyíltan. És mivel egy fiatal lány is tapasztalatlan, így nem ismeri a módját miként közölje anélkül hogy szembesülne az általa okozott kellemetlenségekkel, azt hogy nem kellesz neki.

Igen sunyi, hazug...de nevezhetjük éretlen vagy tapasztalatlannak is. :)

2015. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!