Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek nőkkel, NEM szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Nem szeretek nightclubba és ehhez hasonló helyekre járni. Eléggé introvertált típus vagyok, nem megy könnyen az ismerkedés. 20/F

2016. ápr. 15. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Tinderen.
2016. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
barati korben nezz szet. esetleg valami kavezot nezz ki, bar oda nem szokas egyedul jarni
2016. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj oda a könyvtárban egy kiszemelt lányhoz és suttogj a fülébe. Viccen kívül ezen az oldalon tényleg ilyen tanácsokat szokás adni.
2016. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát akkor tényleg interneten szerintem is.
2016. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát... én a tinderen még nem láttam nekem tetsző csajt. = méter smink van a legtöbb csajon. :D


A könyvtáros-suttogós meg eléggé creepy lehet női szemszögből. :D

2016. júl. 23. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!