Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyen, hogy ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok bulikban, hogy kell indítani a lányoknál?

20F


2011. febr. 16. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ügyesen kell indítani, és ügyesen kell befejezni.
2011. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Olvasd el a Badboy Lifestylet vagy az Attraction Code-ot, és ha bele akarsz mélyedni a témába, egyéb könyveket is letölthetsz a következő oldalról:

www.puaweb.tk


Bevált és működő tanácsokat fogsz kapni belőlük.

2011. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Dugunk? :)
2011. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na viccet félre téve. Nehéz, ha nem vagy übermacsó, híres, gazdag, vagy brad pitt kinézetű. Ha nem vagy egyik sem, amit sejtek :), néhány alapszabály:

- öltözködj divatosan, stílusosan, figyelj a megjelenésedre, adj magadra maximálisan

A nehezebb része:

- legyél magabiztos, mindig

A lányokat nem is inkább annyira a szavak, mint inkább a kisugárzás vonzza. (A "menő" pasikra azért bukik annyi csaj, mert hihetetlen magabiztos kisugárzásuk van. Tudják, ha egy csaj nemet mond, akkor is kapnak másikat. Tény, ezt valami által: pénz, híresség, jóképűséggel megszerezni sokkal könnyebb)

- "csalj": csinálj úgy, mint aki bárkit megkaphat. De magabiztos legyél, ne piperkőc! Nagyon kicsi a határ.

- A duma: a nyitás sztem legyen mindig spontán. (De ki is találhatsz jó dumákat, neten ezer meg ezer van.) A lányok szeretik, ha vicces vagy. SOHA, ISMÉTLEM SOHA ne beszélj magadról negatívan! magadat mindig állítsd be értékes személynek, lehetőleg harmadik személyben pl. "a haverom szerint én vagyok a legjobb játékos a csapatban. Sztem azonban még lenne mit fejlődnöm." Ezzel a dumastílussal óriásit nősz a csaj szemében, mert mások is értékesnek látnak. A lányoknak mindig fontos mások véleménye rólad. Hogy tudjanak dicsekedni :) veled. Ha azt látják, hogy "menő" vagy mások szemében, az ő szemében is az leszel. Valamint azzal, hogy azt mondtad "azonban még lenne mit fejlődnöm", látja hogy szerény is vagy, nem egy elszállt magamutogató majom. Fontos a trükközés, ami nem hazugság.

- duma: Ne beszélj halálról, negatív témákról, balesetekről, anyukádról :)... Ha megakad a beszélgetés, ne ess kétségbe... csinálj vmi spontánnak tűnő dolgot. Helyzettől függ: rángasd a fejed a zenére (ne úgy mint egy idióta :), vond be, hogy őt is a játékba.

- duma: kerüld a sablon hülyeségeket "gyönyörű a szemed" "biztos sokan mondták már, de nagyon szeretni való vagy"... igen, ha szép lányhoz mész oda, ezekkel semmire nem mész, és alapból papucs kategóriába kerülsz. Ha nem túl szép lányok a favoritjaid, akkor nyugodtan dícsérd.

- duma: általános témáról beszélj. Ne magadról pl "kedvenc zeném xy. neked? kedvenc színészem xy. neked?" Ez szar. Ezekkel ráérsz, ha már túl vagytok a sokadik randin.

- duma: ha idegen lánynál próbálkozol, nagyon nehéz dolgod lesz. Sok menő van, aki lenyom majd a dumájával. Alaposan fel kell kötni a gatyót. Tehát szigeteld el, kettesben próbáld. Ha ott egy középponti macsó is, rá fog figyelni és nem rád.

- Mivel nem ismer, nem látja azon értékeidet, amit esetleg egy osztálytárs igen. Emeled ki az erősségeidet, amivel elnyomod a gyengeségeidet. Így még egy menővel szemben is nyerhetsz.

- duma: összegezve nagyon fontos. Nincsen konkrét csodamondat, amitől a lány letolja a bugyiját! Mindent amit írtam, egyben láss, és használj. A fő, hogy egy lányt az egyéniségeddel és a kisugárzásoddal tudod megnyerni!

- Utószabály: SOHA ne csüggedj, ha nemet mondtak. Sok a tirpák lány, aki bunkón reagál már arra is, ha megszólítod! Ne ezeket a ribiket hagyd a fenébe! Nem érdemelnek meg téged! (Én ezeket még meg is szívatom, jól leoltom a fenébe.) Ne rontsa már el a kedvem, ha én tiszta kedvességgel közelítek hozzá.

Akkor se csüggedj, ha száz nemet kaptál már. Két ember van: aki feláll, miután elesett, és aki nem. A kisbaba is milliószor elesik, mire megtanul járni. Ha a századik elesés után sem állna fel, soha nem tanulna meg járni. Ez egy folyamat. El kell esned, hogy megtanulj járni (csajozni).

- Utó utó szabály: tartsd tiszteletben, ha nemet kaptál. Ne kaparj, ha látod, hogy teljesen felesleges. csak magadat alázod meg! Az a tézis, hogy azért mond nemet, hogy küzdj érte, egy hülyeség. csak meglévő kapcsolatokban lehet igaz, illetve, ha már régebben ismered az illetőt, és látod rajta, hogy vonzódik hozzád, de csak élvezi, hogy udvaroltat. (Ne keverd össze a szívatással.)


Sok sikert! Tanulj, és ess el soxor, hogy nyerhess.


ui: neten sok hasznos tanácsot találsz, de kb ugyanannyi szemetet is. Nehéz lesz kiszűrni a jókat. Ezért fontos, hogy próbálkozz.

2011. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Héj béjbí, du jú vana szákk mí?
2011. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg kell szólalni! Ez a nagy titok. A szórakozóhely típusától függ, hogy milyen lányok járnak oda, hogyan reagálnak és mit várnak a srácoktól.
2011. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szórakozóhelyek listájáról húzd le a diszkóólat!

Akkor dübörgés van bent hogy csak a saját dobhártyádat hallod, szövegelésre ott esélyed nincs.

2011. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
húú eddig nem is gondoltam bele hogy a fiúknak milyen nehéz dolguk is lehet... de szerintem se ismerkedj discoban mert nem igazán lehet ott rendes lányt találni. Egyébként szerintem a humor a kulcsa mindennek.
2011. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20:52! A nevem 38! 14:38! :) :D

Na milyen a csajozós dumám? :) XDXD (Persze ez kimondva jobban hangzott volna mint leírva)


A kérdezőnek üzenem, látod, mindenből ki lehet hozni vmi poénosat. Ha a kisugárzásod megnyerő, és a lány vevő rád, igazából úgy is mindegy, hogy mit mondasz, csak magabiztosan tedd, és viccesen.


De visszatérve, tényleg 14:38 vagyok. És 20:52-nek üzenem, nem írtad, hány éves vagy. De igen, látod, milyen nehéz helyzetbe hoztok minket? Nem könnyű udvarolni a mai világban. És kevés lány értékeli ezt, vagy a próbálkozást... Elég sűrűn még tirpák is a lány, ha megszólítod.


Azt, hogy ne lehetne csajozni discoban? Hááát, nem értek egyet. Ott annyi könnyebbség van, hogy épp a zene miatt kevesebbet kell beszélni, így sosincs az a kínos csend. Addig lehet táncolni. Persze nem árt, ha nem úgy mozogsz, mint E.T. vagy Alekosz :)

(Én is bírom alekinnyót, de az a beállás :D)

Sztem bárhol lehet ismerkedni, ne korlátozd be magad! Minek vennéd el az esélyeid, ha meglátod a nagy őt? Menj oda buszmegállóban, pizzázóban, discoban, suliban, akárhol...

2011. febr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves 14:38! :)

Én lennék az a bizonyos 20:52-es :D Mosolygok tehát nálam jó nyitószöveg :D


Amúgy végigolvasva a csajozós instrukcióidat arra lehet következtetni, hogy már valószínűleg elég nagy tapasztalatod van ilyen téren, netán te is egy igazi szoknyapecér vagy? :D:D


Másrészről lehet, hogy discoban kevesebbet lehet beszélgetni ezáltal ügyesen ki lehet kerülni a kínos csendet, viszont nem pont az lenne a lényeg, hogy sokat beszélgessenek és megismerjék egymást?

Plusz még egy érv a discok ellen: Rengeteg olyan leányzó jár oda akik imádnak bunkósági versenyt rendezni abból, hogy hogy tudják lerázni a véletlenül odabátorkodó fiúkat. (Tisztelet a kivételnek, valamint azoknak a kemény tökű pasiknak akik ilyen helyzetben állják a sarat)


No persze attól függ hogy milyen célra szeretnéd a lányt.

Ha normális barátnőt akarsz, akkor a helyedben kerülném a discokat, viszont ha egy éjszakás mókázást akkor csak bátran csapjad neki! :D:D:D


Ja és még egy tanács: szerintem ha a kiszemelt lány körül van véve a barátnőivel akkor érdemes "leválasztani a csordáról" :D lehetőleg hívd félre mert egyébként nem fogja igazán önmagát adni.


Ja és 23 éves vok :)

2011. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!