Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki hogy 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy 25 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Jártam fiúkkal rövidebb ideig, de szexuális kapcsolatom egyikükkel sem volt. De nem azért mert nem akartam volna, ha nem mert ők otthagytak.
2016. ápr. 12. 10:51
1 2
 11/20 anonim válasza:
24%
Néhányan már 25 évesen szülnek gyereket.
2016. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy nem az. Egyáltalán nem ;) Nekem higgy!!

25/F

2016. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem hinnem h ciki vagy
2016. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Uhh bocsi, előbb elküldte, inkább nem sertésből azon aggódnék h vajon miért nem volt meg komoly kapcsolatod meg h biológia óra is ketyeg de egyébként abszolúte nem ciki!!! :):):)
2016. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt pár valasznál látszik a színvonal. Ciki, mi? Aztán ezek a "gáláns urak" azok, akik pár topikkal odább habzó szájjal szidnak minden nőt, hogy milyen fsz.opó ribi az összes...de ha valaki érintetlen, az aztán meg de gáááz...hát remélem ti is megmaradtok magatoknak :) álszent bagázs.

Nyugi kérdező, majd megtalálod te is a párod :)

2016. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia utolsó

Nő létemre mertem erre válaszolni a ciki szóval.. ;) és attól h par pasi ezeket par pasi azokat nem hinnem h minden pasi ugyanazokat a személyiségű nőket szereti...amúgy én pl azért írtam a ciki szót mert a kedves kérdező is ezt a szót használta :)

2016. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó :) nem is épp rád értettem hanem akik, egyből lerondázták, meg egyéb kedves jelzővel illették a kérdezőt.

Nekem is vannak ilyen barátnőim amúgy, és hidd el, ha szembejönne veled nem mondanád meg hogy nem voltak még pasival. Nem néznek ki rosszabbul mint bárki más, átlag csajok, csak épp zárkózottabbak mint ami normális lenne...Ennyi a "bűnük".

A szex nem kinézet függő, pláne lányoknál, inkább mentalitás. Tudod a világ legegyszerűbb dolga gerincre vágatnia magát egy csajnak, hisz elég elmenni egy buliba. Csak épp, nem mindenki vágyik erre. :) De szerintem ez magánügy legyen szó nőről/férfiról, nem kéne lecikizni senkit ez miatt.

2016. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy nőnek ez óriási kincs és ha egyszer úgy alakul, hogy eljutsz valakivel a szexig nagy értéknek fogja tartani. Szóval nem ciki. Ellenben egy férfi esetében igen. Sajnos a férfiaknál óriási tehernek számít a szüzesség 20 év felett, ez egyet jelent a legtöbb embernél a férfiatlansággal, határozatlansággal és egyéb negatív dolgokkal.
2016. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hagyjuk ezt a hülyeséget, hogy egy nő értékét a szüzessége adja meg. Önmagában ez se nem jó, se nem rossz. A tapasztalatlanságod okozhat nehézségeket, de mindent meg lehet tanulni:)

27N

2016. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen én sem nézek ki rosszul , es megis 20evesen vesztettem el , szerintem sem külső függő !! Csak egyszer engem dobott az első nagy szerelmem mert nem adtam neki oda magam par hónap után es csalódtam , nem húsz évesen vesztettem el , hanem előtte 2 hónappal de sztem mai lányok után az sem rossz mivel most vagyok 21... :)

Persze nem bántásból szántam az utolsó kommentemet !

2016. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!