Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi folyton azt kérdezi, hogy bejövök-e neki, az mit jelent? (van barátnője)?

Figyelt kérdés

Új helyen kezdtem el dolgozni másfél hónapja. Nagyon sokat beszélek az egyik sráccal, napi szinten facebookon.

Nagyon hasonlítunk egymáshoz, családi problémák, dolgok, amiket kedvelünk/szeretünk, minden.


Van barátnője, több, mint 1,5-2 éve.

Amikor print screenelt, akkor láttam a facebook chat ablakát: a chat ugye azokat írja ki jobb oldalt (5 db ember) akikkel a legtöbbet beszél: 2 haverja volt ott, + a barátnője + még 1 csaj haverja + én.


Poénkodunk, egymást hecceljük (melóban is)

meg komolyabb dolgokról is beszélünk (családi gondok kinél mi van ) a barétnőjéről nem mesél viszont azt amolyan magánügynek tekinti. Családiról pl. beszél.


A barátnőjével gyakran veszekszik, igazából olyanok, mint egy házaspár: folyton összekapnak valamin, másnap meg kibékülnek vagy még aznap este. Ilyen "kicsi"szakításokat is csinálnak/csináltak többször is, hogy nem pl. 3 hónapra de rövid ideig szakítottak... volt hogy csak 1-2 nap.


Viszont folyton kérdezgeti, hogy bejövök-e neki, meg hogy milyen típusú srácok az eseteim, meg ehhez hasonlók.

Ha 1-2szer megkérdezi azt mondom oké, de az utóbbi 2-3 napban folyton előjön ezzel a témával... 7-8szor is megkérdezi akár, ez most mit jelent? Ha van barátnője miért csinálja? 26 éves lesz, bár sokszor eléggé tinigondolkozása van.. én 23 leszek.

szinte olyan mint ey 16-18 éves srác sokszor :D ugyanakkor nagyon okos, egyetemet végzett és érett - más szemszögből.


Mit jelent ez?


2016. ápr. 11. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Na jó nem mindenben hasonlítunk de rengeteg dologban.
2016. ápr. 11. 23:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy legyezgetni akarja az egóját!
2016. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az egoja növelése miatt kérdezi, az is megeshet hogy bejössz neki, viszont addig nem érdemes lépni míg van barátnője. Nyíltad kérdezd meg tőle miért kérdezgeti, az h csak kíváncsi meg nem válasz.
2016. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-be akar vonni harmadiknak

-egojàt növeli

-biztosra megy ha bejön neked lecserélné a pàrjàt

-adja alàd a lovat ha kiteszik te ott leszel tartaléknak.


...nem lehet őket megfejteni de jobb kimaradni belőle..ne ràd haragudjon a csaja ha elhagyja..

2016. ápr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!