Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mertek kezdeményezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mertek kezdeményezni? Lányok, nálatok szoktak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Külsőre egy tök átlagos lány vagyok, biztos, hogy van, aki szépnek tart, van akinek meg nem jövök be. Egyetemre járok, az évfolyamon elég jól teljesítek, van is egy magabiztosságom így a tanuláson, a szakomon belül. Viszont amúgy az önbizalmam egyre inkább kezd lerombolódni. Egy éve nem volt semmilyen kapcsolatom (mármint "kavarás" se), ami tudom nem nagy idő, és még fiatal vagyok, de már úgy érzem szükségem lenne arra, hogy valaki érdeklődjön felőlem. Egyszerűen ez a magánéleti része az életemnek tök sivár, nyilván az időhiány miatt is, de nem értem, hogy mostanában már tényleg egy fiú sem kezdeményez? Sajnos bennem van az, hogy igenis a fiúknak kell megtenni az első lépést, és ha valaki tetszik is, nem igazán merek felé kezdeményezni. Persze beszélgetni például beszélgetek, de úgy mást, amivel mondjuk jelezhetném, hogy tetszik. Itt a kezdeményezésnél most nem azt mondom, hogy rögtön jöjjön oda és hívjon el randizni egy fiú mondjuk, hanem ha már facebookon rám írna valaki, annak is örülnék. Bennem lehet a hiba? Vagy ez tényleg generációs probléma, hogy a fiúk (sem) mernek közeledni?


20/L


2016. ápr. 10. 20:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Érdekes egyébként. Mindenki ugyan attól fél, pedig emberek vagyunk és végső soron senki nem eszik meg senkit. Kívánom neked a legjobbakat :)


24/F

2016. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 90-ben született F.. ***** válasza:
87%

~16 éves koromig fosós voltam nagyon. Nem is emlékszem már, hogy miként sikerült randira hívnom egy lányt, de összejött.

Utána már kicsit nagyobb önbizalmam volt és az első barátnőmet már fixen nyugodtan hívtam el randira illetve vettem fel vele a kapcsolatot.

A kapcsolat után pedig interneten keresztül teljesen jól ment a lányokkal a kapcsolatfelvétel. Bárkire bármikor nyugodt szívvel írtam rá (akkor még MSN-en, aztán jött a fuckbook).


Volt egy hosszú kapcsolatom, amiben megértettem, hogy én tetszem a lányoknak. Amikor elkerültem egyetemre, akkor úgy voltam vele, hogy oké...ideje élőben is akcióba lépni. Nem jelekre, meg ilyen hülyeségekre várni.

Gólyatáborban laza voltam és kellően nyomulós. Az egy hét alatt 4 lánnyal csókolóztam és eggyel majdnem több jött össze, de az már túl sok lett volna nekem, így ott visszaléptem (igen ilyen is van, amikor a nő marad hoppon).

A tábor után rögtön el is hívtam az egyik GT-s csoporttársamat randizni és az is jól sikerült, bár nem lett belőle semmi (neki tetszett volna a dolog, de én élni akartam kicsit).

Innentől kezdve soha semmilyen pillanatban nem volt gondom azzal, hogy odamenjek egy lányhoz. Tetszett nekik, hogy laza vagyok és merek kezdeményezni. Az első félévben számos lányt hívtam el a koliból (random találkoztunk a konyhában pl) randizni / bulizni. Szórakozásnál többet nem akartam egyiktől sem. Csók és ennyi.

Aztán elkezdtem vágyni egy komoly kapcsolatra. A szobatársam ismerősei között volt egy nekem tetsző lány. Egyszer bejött a szobánkba és én lecsaptam. Szobatársamhoz jött át, de mégis velem beszélgetett 2 órát (majd este velem jött el sétálni) és rá egy hétre már párt is alkottunk.

Nem kellett túlspilázni. Köszönni kellett és beszélni hozzá. A többi már jött magától. Kellő ütemben alkalmazni a lány arcpuszit, ami sokkal tovább tart, mint a sima köszönős puszi. Régi szép idők. :D


Utána pedig szórakozóhelyen találkoztam egy lánnyal, akivel kapcsolatba kerültem. Elsőre csak táncoltunk (ÉN GYŰLÖLÖK TÁNCOLNI ÉS BULZINI), elvoltunk. Rá egy hétre már én hívtam el szórakozni. 3 éves kapcsolat lett belőle.


Azóta pihenőt tartok. Egy lánnyal találkoztam azóta, aki tetszett. A szórakozásokból kinőttem már 4 éve. Komoly kapcsolatot keresek már csak. Az a lány aki tetszett pedig nem lett volna logikus döntés. Vonaton voltunk egy kabinban és durván ~200 km illetve és 4 év különbség volt közöttünk. Hiába volt meg az a plusz, ami ahhoz kell, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, ezt kihagytam. Ő búcsúzáskor kifejezetten szépen mosolygott rám, így itt sem lett volna probléma.


Tehát emberek. Tökösen és ügyesen kell ezt. Nem kell túlspilázni. Egyszerűen csak meg kell szólalni. Nem is kell túlzásba vinni: "szia". A válaszából látni lehet, hogy szimpatikus vagy e neki. Ha nem, akkor hárítasz és kérdezel valami bugyutát, ha igen, akkor pedig bedobod magad és elhívod anyádhoz vasárnapi ebédre.

2016. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én merek kezdeményezni, és amikor úgy érzem, hogy esély nyílik, akkor nem félek odamenni egy lányhoz. Azonban vannak problémák. Jelet még soha egyetlen egy lánytól nem kaptam, valamint rengetegen mondták már, hogy a külsőm miatt sosem fogok bejönni egy lánynak sem. Ez eddig annyira tökéletes jóslat, hogy hiába próbálok már 13 éve (most 29 vagyok) barátnőt szerezni, még egy kósza randi sem jött össze soha. Kicsit frusztráló, de nem adom fel.
2016. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ugy nehez ha ti lanyok felszinesek vagytok es megalazzatok azt aki ismerkedne...
2016. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Járj el konditerembe sportolni. Ott elöbb utóbb csak akad valaki:))

Én nem szoktam kezdeményezni, felesleges próbálkoznom gyerekes természetű, nem túl okos, randa srácként:D

2016. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!