Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki érzi még úgy, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi még úgy, hogy egyedül fog megöregedni? 22/F

Figyelt kérdés
Én már feladtam, de még valamilyen csodában azért mégiscsak reménykedem.
2016. ápr. 8. 20:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem könnyu ismerkedni , tarsat talalni , sokszor en is azt erzem h könnyebb volt regen amikor a szulök jobban tudtak es szereztek ferjet / feleseget a gyereküknek, alaposan körbe erdeklödve csaladoknal , stb ....

Ezekböl legtöbbször tartos hazassagok lettek ...

Igy egy Idegenben megbizni eleg nehez es felelötlen dolog legtöbbször sajnos mert becsulet mar nincs

2016. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én.Biztos vagyok benne,mivel idáig sem érdekeltem egy nőt sem...

Én feladtam végleg,nem érdekel ki mit gondol,baromira unalmas,és idő és energiapazarlás...

24/F

2016. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Nézd a dolog jó oldalát.


Nem fog senki beugatni amiatt hogyan kéne beosztanod az idődet. Nem kell felesleges helyekre elmenni, ahol azon kívül, hogy felvágsz a pénzeddel semmit nem csinálsz. Nem kell idegesítő rokonokhoz menni, ahol butyután kell vihogni a szenilis nagynéni humortalan viccein. Nem fog senki se zsarolni azzal, hogy elhagy téged, ha nem teszel meg érte teljesen értelmetlen dolgokat. Nem kell állandóan bocsánatot kérdned minden dologért - még akkor is, ha el se követtél semmit. Nem fogsz mozgó ATM automatává válni. Nem fogja senki elvárni, hogy add fel az életed az ő kedvéért. Nem fogsz mindenhol hajszálakat találni és nem kell hetente kipucolnod a lefolyót az azt eltömítő hajcsomók miatt. Nem kell elviselned, hogy semmibe veszik a véleményed. Nem kell meghunyászkodnod teljesen illogikus hisztizések miatt. Nem kell vigyorognod azon, ha éppen a férfiasságodban megaláznak. Nem fogsz érzelmi kirohanások áldozatává válni - amik szintén a te hibáid a másik fél szerint. Nem kell elviselned a napokig tartó érzelmi ingadozásokat. Nem fog senki ordibálni veled és önzőnek nevezni amiatt, mert magadra és a hobbijaidra merted költeni a pénzt ahelyett, hogy azokból drága és jelentés nélküli szarokat vettél volna. Nem kell várnod olyasvalakire, aki képtelen beosztani az idejét és téged okol a saját hanyagsága miatt és elvárja, hogy ezért is bocsánatot kérj. Nem kell kényszeresen igazat adnod pusztán amiatt, mert máskülönben azzal vádolnak meg, hogy "azért csinálod ezt, mert nem szeretsz". Nem kell attól félned, hogy egy nap arra kelsz fel, hogy egy bírósági idézés vár, ahol 99% az esély arra, hogy el fogsz veszíteni valamit. Nem fogsz elpuhulni és elnőiesedni, megőrizheted a maszkulinitásod anélkül, hogy emiatt téged bárminemű megszégyenítés érne. Nem kell megosztanod semmidet se olyasvalakivel, aki nagy valószínűséggel távolról se ér annyit, mint te, de ennek ellenére a magáénak követeli a dolgaid felét. Nem fogsz kutyává válni, akinek az egyetlen feladata a pénz elővarázslásán kívül az, hogy piti feladatokat végezzen, amiket amúgy bárki meg tudna oldani, ha pedig ezekre nemet mondasz, akkor nyilván nem elég erős a szereteted és a kötődésed, ergo hibás vagy. Nem kell a kreativitásod korlátoznod csakis azért, mert valaki szerint az értelmetlen és helyette valami totálisan érdektelen dolgot lenne jobb csinálnod. Nem kell értelmetlen és semmitmondó monológokat végighallgatnod, aminek a témája az esetek többségében vagy az, hogy te mennyiire önző vagy. Nem fog senki se direkt provokálni téged pusztán csak amiatt, mert te nem üthetsz vissza és emiatt veled bármit meg lehet tenni.


Soroljam még, vagy sikerült belátnod, hogy az, amit te hátránynak fogsz fel valójában egy koszos újságpapírba csomagolt, de amúgy rendkívül értékes ajándék az élettől?

2016. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10 év múlva is elég aggódni!!
2016. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Uff 13-as ezt azt jól megfogalmaztad, annak ellenére, hogy nem vagyok nőgyűlölő, sok nőt nagyra tartok, igaz sokat nem, de tény, hogy gyakran elég nehéz tartósan nővel együtt lenni és olyan nőt találni meg lutri, akivel klappol minden.
2016. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én. Amíg aktívan próbálkoztam, addig se kellettem senkinek se, 0 pozitív visszajelzést kaptam. Amióta sz@rok bele, ugyancsak nem változott semmi.


Szóval nem érzem, hanem tudom! De nem baj, ez engem kicsit sem zavar.


27F

2016. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nálam ez hullámzó, de még reménykedem:)
2016. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért kéne egyedül lenni attól még, hogy nincsen "párkapcsolatod"? Barátok, haverok család? Diáktársak, munkatársak? Egyébként a 12-as jó kis listát hozott össze, és tényleg ezek is jó szempontok. Csak nézőpont kérdése az egész. Amit te átoknak tekintesz lehet másnak inkább áldás lenne.
2016. ápr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én sosem éreztem ezt, már 1,5 éve nincs senkim de igazából valamiért nem is nagyon izgat... Két hónap múlva leszek 20, tökéletesen megvagyok. Nincs szükségem komoly párkapcsolatra. Még ezektől a szavaktól is kiráz a hideg. :D KOMOLY-PÁR-KAPCSOLAT. Neeem. :D Számomra szerelem van - vagy nincs, aztán annyi. Nem ismerek senkit akiben megfogna valami, vagy esélyt látnék rá. Én nem játszok kényszerből meg félelemből párkapcsolatosdit. Pedig tudnék, de magasról lesz*rom hogy mi mindennek kéne eleget tennem.
2016. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én már nem érzem, hanem tapasztalom. Sajnos idén töltöm be a 30-at, így elérem azt a kort, ahonnan az ember már csak vegetálhat, ha eddig nem sikerült családot alapítania. 30 évesen az ember már mindenhez túl öreg!
2016. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!