Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki érzi még úgy, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi még úgy, hogy egyedül fog megöregedni? 22/F

Figyelt kérdés
Én már feladtam, de még valamilyen csodában azért mégiscsak reménykedem.
2016. ápr. 8. 20:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Te biztos egyedül öregszel meg. Aki már ilyen szánalmas kérdéseket ír ki, az tényleg megérdemli, hogy egyedül éljen.


Szerinted ilyen attitűddel milyen lányt vonzanál?

2016. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
22 éves vagy, ember... HUSZONKETTŐ!
2016. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

22 vagyok de en is :( egyre nehezebb

amugy aki szivesen beszelgetne es lany irjon:)

2016. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Legyél már kicsit pozitívabb!


Nekem sincsenek eddig pozitív tapasztalataim,de tudom,hogy ez átmeneti állapot és változni fog! ;)


A lányok/nők a pozitív kisugárzású férfiakat szeretik.


18L

2016. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen sokkal pozitívabbnak látom a jövőt, mint te. Pedig volt már részem hitvány párkapcsolatban és már lassan 2,5-3 éve vagyok egyedül.
2016. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok és nem találkoztak olyan nővel aki bármit is akart volna tőlem.

De ettől függetlenül azért nincsenek ilyen negativ gondolataim.

Ha úgy alakul akkor lesz ha nem akkor nem.

Tanulok,dolgozom,vállalkozásom is van...el vagyok így is.Csinálom a dolgom és boldog vagyok.

Csak pozitívan :)

21/F

2016. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
*találkoztam
2016. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Volt már pár pofára esésem, de azért még nem gondolok ilyenekre, mert butaság. Előttem van még az élet. Tuti találok majd egy normális srácot. Addig is élem az életem.
2016. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én teljesen úgy érzem, max öregotthonba lesz nőm, 34 múltam, külsőmmel "csak" a mozgásommal van gond, ideg sérült vagyok és látszik a mozgásomon. Nem is csodálom, hogy nem akarnak velem járni, voltam csajjal igaz, kedvelhető lennék úgy, de a mai csajok nagy részének tényleg jó pasi kell, meg akivel fel tud vágni, és meg tud jelenni társaságba.

Ha nem próbálkozol akkor nincs esélyed, ha próbálkozol de nem jön össze, akkor ne ess kétségbe, sokszor jobb ha nincs senkije az embernek, légy katona jellem.

2016. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50-60 körül kezdj aggódni. :D
2016. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!