Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan szép, csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan szép, csinos lányt, akinek én vagyok az esete?

Figyelt kérdés

Az igényes, szép lányok tetszenek, de mindig attól félek, hogy én soha egy ilyen csajnak sem fogok kelleni. Az ilyeneket kb. mindig ugyanazzal a karakterrel lehet látni: borostás, markáns arcú, 180+os pasi.

Én nem ilyen vagyok. Nem vagyok "csúnya", de egyszerűen nem ilyenek az adottságaim, kisfiús az arcom, pedig már a 20-as éveim második felében vagyok, csak 175 magasra nőttem, semmi arcszőrzetem, mindig fiatalabbnak néznek a koromnál.

Ha tükörbe nézek, változó a véleményem magamról a hangulatomtól függően, van, hogy egész jónak tartom, máskor nagyon nem, de az általános visszajelzés az, hogy amúgy jól nézek ki. De én a nekem tetsző csajokat sosem ilyesmi pasival látom.

Van esélyem olyan csajt találni, amilyen nekem tetszik, vagy mindig olyanoknál lesz csak esélyem, akik hidegen hagynak?


2016. ápr. 4. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, mint te, csak 5 centivel magasabb, és arcra is max. átlagos vagyok.. Nekem voltak már nagyon szép barátnőim... Nem lehetetlen, de készülj fel, hogy rengeteg elutasítást fogsz kapni. Ja, és persze próbálkozni kell ezerrel, különben semmi esélyed.
2016. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak 1 centivel magasabb és fiatalabb pár évvel,volt már 2 barátnőm szóval ha rendbe van a személyiséged (nem vagy bunkó,némileg humoros vagy stb.) akkor sokkal több esélyed van mint mondjuk a kicsit csúnyábbaknak.

Szóval jah,próbálkozni kell nem meghátrálni ha elutasítanak.


Menni fog az,sok sikert!

2016. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1,#2-es válaszához még annyit hozzáfűznék, hogy nem elég csak a párkeresésnél beleadni mindent és sok elutasítás ellenére is kitartóan keresni. Legjobb ha az élet minden területéhez így állnál hozzá.
2016. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem az esetem vagy, bár van barátom, de ő is ilyen típus.
2016. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!