Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » De most őszintén, a szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most őszintén, a szép, csinos és gyönyörű lányok a badoon mindig kamu-profilos, dagadt és szőrős "humuszok"?

Figyelt kérdés

24F

nem is...

egy felháborodott 24F



2016. márc. 2. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Jelentem én jó pár hozzád hasonló arcot vertem át ott (is). :)))))
2016. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Van egy hacker ismerősöm, ő eléggé megszopatta ezeket a kamuprofilos gyökereket. :D 80%-uk kamu. Ugyanúgy a Twoo is. Anno én is fent voltam, mondom kipróbálom már. Hát, hamar le is csatlakoztattam magam róla. Amikor rám írt egy magát egyetemistának kiadó 22 éves nő, majd kb 2 értelmes mondatot nem tudtt leírni hiba nélkül, központozás nélkül, akkor adtam fel végleg. Aztán meg rám írt pár csaj, válaszoltam is, online voltak, de b-aszták elolvasni napokig a levelet. Ebből látszik, hogy "botok" írtak rám. :D
2016. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-es azt tudod hogy most lefognak pontozni...
2016. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

#1 Vagyok. Csak kíváncsi voltam a reakciókra. Kaptam olyan prvit amiben kb halálosan megfenyegettek...


Amúgy emberek az a tanulság, hogy bármi ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az valóban túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.

Kis önkritika sem árt, ha egy ronda, unalmas, átlagos csávó vagy, akkor ne hidd már el hogy a bombanő vonzódni fog hozzád, a semmilyen képeid és a 3 mondatos profilod után.


Senkinek sem akarok a tyúkszemére lépni, de ez az igazság.

2016. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Amit képernyőn látsz, az nagyrészt illúzió, főleg, ha tetszik.
2016. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1-es... természetesen nem vagyok egy ronda, unalmas csávó, sőt... és keresztkérdéseimre nem minden bot tudná a választ szerintem

De az eddigi válaszokat köszönöm :)

A gond magával a ténnyel van, hogy ilyen történik

2016. márc. 3. 00:22
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nőként voltam fent anno, azt nem tudom, hogy gyönyörű vagyok-e, de dagadt és szőrös, pláne humusz semmi esetre sem.. A képekkel pedig nem kamuztam.

Engem is megtalált néhány érdekes férfiú, elég hamar mehettem volna arab feleségnek is. És olyan is, akinek nem stimmelt a képe, egymásnak ellentmondó dolgokat állított, stb. De arra az időre sok társkeresős tapasztalatom volt, szóval hamar kiszűrtem őket.

És ami a legviccesebb az egészben, ott találtam meg a másik felemet. Pontosabban ő engem, már 3 éve. Valószínűleg hatalmas mázlink volt. 22/N

2016. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Ehhez a netes társkeresős dologhoz óriási szerencse kell!

Én társkeresőzni nem szoktam, maximum esténként néha chatelni. Hát mit mondjak? Ott is vannak "hiteles" figurák. :D

Nős férfiak, húszonX éves fiúk, akik pénzt ajánlanak fel, hogy elvegyem a szüzességüket. A "kedvencem" az a pasi volt, aki fizetett volna, csakhogy adjak neki pár szennyes bugyit, mert ő azokat akarja először nyalogatni aztán felvenni. :O

Ja, volt még egy! Aki folyamatosan arról kérdezgetett, hogy anyukám, hogy néz ki, jól tartja-e magát. Mondom neki miért? Erre kibukott a dolog, hogy ő egy anya-lánya hármasban simán benne lenne.

Beteg egy világ...:/


Ne legyél felháborodva, attól nem lesz jobb! :)

2016. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Annál is kínosabb, mikor a randin kiderül, hogy a csaj tényleg csinos... csakhogy pénzért akar szexelni.

Magyarán prosti, és ott keres kuncsaftot.

2016. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönet a válaszokért.

Hát meg kell mondjam, elrettentő történetek vannak itt...


Nem annyira felháborodva vagyok, sokkal inkább csalódott... miért nem nyitnak egy saját fórumot, ahol betegeskedhetnek ? :/

2016. márc. 3. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!