Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar egy pasi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy pasi sem megismerni?

Figyelt kérdés

Mindig az van, hogy ha valakit megismerek, mármint újonnan, és beszélünk kicsit, vagy neten bejelöl, akkor a legelején minden oké, meg mondják, hogy milyen szép vagyok, stb, aztán pár beszélgetés után mindegyik lekopik...


Mi lehet a baj velem? Őszintén nem értem. Vannak barátaim, vannak köztük fiúk is, és ők szeretnek engem. Nem egyoldalú soha a beszélgetés, mindig vissza szoktam kérdezni én is, érdeklődöm azért. Tény, hogy nem vagyok egy társasági ember, de nem olyan unalmas az életem, vannak hobbijaim. Kedves is vagyok mindenkivel.

Azt tapasztaltam viszont, hogy amikor valakivel bunkó voltam, vagy csak néha-néha írtam vissza, akkor mindig nagyon erőlködtek... Komolyan ez lenne a megoldás? Ennek mi értelme van? Ha két érdeklődik egymást iránt, akkor miért nem akarnak beszélgetni?


2016. ápr. 2. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet túl nyomulós vagy és az riasztó.
2016. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szaboarpi válasza:
Szerintem nagyon nyílt vagy és őszinte. A netes ismerkedések rákfenéje, hogy mindenki el tud bújni el nem mondott dolgok, vagy hazugságok mögé. Kezdem hianyolni azt az időt, mikor elmentünk inkább egymáshoz és nem csak lajkoltuk egymás megosztását. Neked is erezned kell kivel lehetsz őszinte! Ne akard mindenkivel megosztani magad, pláne ne akarj mindenkinek megfelelni!; *
2016. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
aki meg netán meg akarna ismeri, azzal te játszod el ugyanezt.
2016. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha bunkó vagy, de az, ha egy lány túl nyomulós, annak oka van. Én azt gondolnám, ha egy szép lány ennyire kedvel és nyomul, valami baj lehet vele, ha már ennyire ki van éhezve a beszélgetésre vagy a kapcsolatra. Meg kell találni az aranyközéputat
2016. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad sokáig húzni a személyes találkozást, mert a netes ismerkedés nagyon hamar el tud kopni. Ha legközelebb alkalmad lesz valakivel ismerkedni, akkor pár nap után tereld a szót egy személyes találkozóra. Akkor nem lesz ilyen problémád. Legalábbis szerintem.
2016. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!