Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan rossz egyedül lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz egyedül lenni. Mit tehetnék, ha otthonülős típus vagyok és nem nagyon járok sehova? 22F

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Tedd az ellenkezőjét.
2016. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
Hát ezt én is szeretném tudni. Régebben azt hittem, hogy kb. a külső mindennek az alfája és omegája, aztán láttam, hogy minden olyan pasi, aki legalább nem konkrétan ronda, viszont egy csomó ismerőse van és nagyon szociális, az bármikor simán leakaszt egy csajt. De ha alapból nem vagy ilyen, akkor nagyon nehéz nagyobb társaságot kiépíteni, főleg 22 évesen. Ha egyetemre jársz, valószínűleg már nem most kezdted, és már kialakultak a baráti körök, klikkek. Esetleg ha majd elmész dolgozni, akkor próbálj meg ott társaságibb arcot mutatni.
2016. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!