Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valólban azt hiszik a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valólban azt hiszik a pasik hogy a nagyon csinos nőknek könnyű dolga van mert a jó pasik sorba állnak előttük és csak válogatni kell közöttük?

Figyelt kérdés

Engem nagyon csinos jó nőnek tartanak. Valóban nagyon adok a külsőre.

Az igaz hogy sok pasi áll sorba előttem és szeretne tőlem valamit és legtöbb bizony külsőre nagyon bejön de mint ember egy hulladék. Binko buta nulla empátia baromi nagy önzőség és még sorolhatnám. Sajnos már rég foglaltak a normális pasik. Bizony nagyon nehéz dolgom van 28 éves csinis nőként pedig még macis pocakos és alacsony pasival is lennék nagyon nem elsődleges a külső


2016. márc. 29. 11:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
86%
Én normális üzenetet írtam! De ugyanaz van itt is mint a társkeresőkön... El sem olvasod, mert kaptál még mellette 20 másikat.
2016. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 Noren1989 ***** válasza:
96%

13:54: nyugi, relax.

A kérdező tehát: nem kezdeményez, ami felé jön, azzal csak a gondja van, plusz a jópasik (?) is mind foglaltak.

Javasoljuk egy tucat macska beszerzését.

2016. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen hozzáállással és semmittevéssel ne is várd, hogy majd egy értékes férfi fog irántad érdeklődni. Nekik azért több kell annál, hogy jól nézel ki... Ha nem vagy érdeklődő, elvárod hogy a pasi szórakoztasson, teperjen utánad, akkor ezzel el is ástad magad. Tehát maradnak a bunkók. Sajnállak tényleg :)
2016. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Az még oké, hogy nem mész oda átlag pluszos pasikhoz (utálok kategorizálni, de legyen 6-7), de ha látszik rajtad, hogy nyitott vagy rájuk, még az is megeshet, hogy ők is el fogják esetleg hinni. Pl. feléjük fordulsz, mosolyogsz, babrálsz a hajaddal, tollászkodsz, megnyalod az ajkad stb. stb. stb. az azért nem volna ártalmas, az biztos. Bizonyára nem akarsz könnyen kapható, olcsó, üres plázamacskának tűnni, aki fűvel-fával-bokorral, de bizonyos egyedek finom biztatása nagyban növelhetné az esélyeidet.

Amúgy meg én 6-os csaj vagyok és én is kapom itt a perverz priviket, még akkor is mikor ecsetelem a rossz tulajdonságaimat - de ahogy előttem írták, ez az oldal nem is társkeresésre van kitalálva. Mondjuk én nem is keresek épp.

2016. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
55%

Huszonéves nő vagyok, egyszer mentem szét a párommal pár hónapra. ( 10éve vagyunk együtt, 17 éves korunk óta.)

Egyet értek veled. Ami a "pasi piacon" van,a nagy részük kész katasztrófa. Szerencsére csak pár hónapot randizgattam, de a végén azt se tudtam sírjak -e vagy nevessek.

Tömegével voltak

- az önbizalom hiányos lúzerek

- a semmire iszonyat nagyképűek

- a sikeres önimádóak akik CSAKIS magukról beszéltek folyton, mi mindent csináltak, elértek már és még mit fognak életükben

-folyton az exüket szidó,alázó

(a végén még én védtem meg az exet, hogy beszélhet így róla, mikor valaha "szerette")

- a pár perc ismerkedés után,- szereted a filmeket?, igen.. -gyere át hozzám(az éjszaka közepén) van egy jó filmem eredeti szöveggel szexre csábítók,

- a buliban ismerkedés közben hirtelen megjelenik a síró nője, üvöltve,hogy te r..adt .. negyed órára megyek el máris megint felszedsz egy nőt pasi

- a randi közepén vidáman cseverésző pasi akitől miután megkérdezed, miért öltözött fel most ilyen elegánsan, jókedvűen válaszol,hogy ja, tudod temetésről jöttem, az apáméról, múlt héten baleset érte aztán vidáman beszélget tovább másról.

- A randi közben más nők hívogatják folyton pasi, (jaa csak felakart hozzám jönni mert összejárok vele szexelni, de ha összejössz velem,akkor lekoptatom,úgyis nagyon idegesít , mert szerelmes belém és többet akar...)

A végén rájöttem milyen szerencsés voltam a párom mellett és kibékültünk szerencsére. Akkor tanultam meg értékelni (azóta nagyon jó a kapcsolatunk). Szóval együtt érzek, remélem azért csak találsz valami normálisat (biztos akad azért pár).

2016. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

A 35-ös pontosan leírta a női oldalt is.

Másik oldalon is ugyanez látható.

2016. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

A "35" reagálva

A huszonévesen iszonyú demoralizáló volt, amikor egy randi után úgy hajtott el egy leányzó mindenféle magyarázat nélkül, hogy az sem tudtam mit hibáztam. Mert ügyebár Te is az exednek megfelelő pasit kerestél, és mivel nem találtál így mentél vissza a korábban közepesnek hitt kapcsolatba, mert átértékelted a lehetőségeidet és visszakoztál. Nőként még meg tudlak érteni, de férfiként soha nem csinálnék ilyet, mert ami szar volt 2 hete az most is szar, hiába próbáljuk szépíteni.

Szerencsére 30 felett drasztikusan megváltozik ez a helyzet, ahogy idősödik az ember egyre rugalmatlanabb lesz, egyre célirányosabban keresgél,és már nemcsak a külcsín érdekli,jobban megnézi mi van a lepel alatt, előtérbe kerülnek a tanult,finom dolgok az öröklöttekkel szemben és máris fordul a kocka.

Nemrég voltam osztálytalálkozón, és egyértelműen megfigyelhető volt, hogy aki jó Nőnek és csinosnak hitte magát fiatalon, az addig húzta a párválasztást amíg csak lehetett,próbált egyedül érvényesülni az életben és rá kellett döbbennie, hogy az élet elszaladt mellette és lázasan próbált keresni valakit maga mellé. Az akkoriban átlagosnak mondott csajok mind megházasodtak 25-30éves korig, mert pontosan tudták, hogy később sokkal kevesebb esélyük lesz párt találni maguk mellé, és amíg fiatalok voltak addig kellett ezt az ütőkártyát kihasználniuk. Férfiak pont azon beszélgettünk, hogy mostani fejünkkel mennyire máshogyan választanánk mint a ballagási banketten..... mert a személyiségbeli különbségek ilyenkor jönnek elő csak igazán. Egy magára valamit adó tapasztalt férfi közelébe sem megy egy hárpiának, egy karrierista Nőnek,(feminizmusról nem is beszélve) legyen akármilyen jó teste vagy szép arca, mert pont az hiányzik belőle ami miatt egy Nőre feleségjelöltként tekintünk. Sokan mondják hogy egy szép Nő nem kell el 30 éves korára ott valami nagy probléma van, sokkal nagyobb mint egy férfi esetében.

38F

2016. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Tudják, nem hiszik.

Ráadásul a leírásodban meg is erősítetted. :)

2016. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Igen Kérdező, valóban ezt hiszem, mert ezt látom. És rajtam kívül még rengetegen.

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, miért hiszem azt, hogy kék az ég.


"Valólban azt hiszik a pasik hogy a nagyon csinos nőknek könnyű dolga van mert a jó pasik sorba állnak előttük" kontra "Az igaz hogy sok pasi áll sorba előttem és szeretne tőlem valamit és legtöbb bizony külsőre nagyon bejön"


Csak én érzek itt egy pindurka önellentmondást? :DDD

Ez igen durva fail volt, Kérdező.


"Valóban nem kezdeményezek. Kicsit régimódi vagyok és nem hiszek az egyenjogúságban."


Ez nem hit kérdése, Kérdező. Egyenjogúság VAN. Azaz pontosabban LETT.

In other wordz: mondhatod azt, hogy nem hiszel a gravitációban, de a fáról akkor is le fogsz esni.

Ahogy írták előttem, ilyen hozzáállással kezdheted gyűjteni a macskákat, mert senkinek nem fogsz kelleni. 60 évesen pedig már kicsit késő lesz a szánombánom. Persze, lehet önérzeteskedni, alanyi jogod van hozzá, majd erre vén banya korodban fogsz ráfaragni nagyon durván, amikor már a lőtéri kutya nem vonyít majd utánad...

2019. szept. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!