Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valólban azt hiszik a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valólban azt hiszik a pasik hogy a nagyon csinos nőknek könnyű dolga van mert a jó pasik sorba állnak előttük és csak válogatni kell közöttük?

Figyelt kérdés

Engem nagyon csinos jó nőnek tartanak. Valóban nagyon adok a külsőre.

Az igaz hogy sok pasi áll sorba előttem és szeretne tőlem valamit és legtöbb bizony külsőre nagyon bejön de mint ember egy hulladék. Binko buta nulla empátia baromi nagy önzőség és még sorolhatnám. Sajnos már rég foglaltak a normális pasik. Bizony nagyon nehéz dolgom van 28 éves csinis nőként pedig még macis pocakos és alacsony pasival is lennék nagyon nem elsődleges a külső


2016. márc. 29. 11:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%
Hát ne haragudj, de igen, ezt hiszem :D Tapasztalatból mondom sajnos, hogy én próbálkoztam olyan lányoknál, akik tényleg nagyon szépek voltak, és mit ad isten, még normálisak is. Én átlagos srácnak mondanám magam, próbálkoztam a lányoknál több irányból megközelítenie a kérdést, de mindig barátzónába kerültem. Emiatt a barátzóna miatt látom, a helyzetüket. Egyik lány kijött a 4 éves párkapcsolatából, már volt egy kis reményem, de 2 hét múlva, amikor már találkoztunk, új barátja volt. Ja és igen, mind ilyen Ken baba stílusú csávó. Nem szidom őket, mert nem ismerem, hogy milyenek, meg hogy viszonyulnak a lányokhoz, de ilyenkor azért átlagos pasiként eléggé eldől, hogy "hol a helyem".
2016. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
nagyon adsz a külsődre és te nem várod el az igényességet a másiktól? ez így nem valós,nem hiszem ,hogy nem számít a külső.
2016. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

12. Hogyne számítana ezt senki nem mondta!

Csak el tudok fogadni dolgokat

2016. márc. 29. 12:24
 14/39 A kérdező kommentje:
Pl kövérrel nem jönnék össze. Macis ahol kis poci van az még aranyos is
2016. márc. 29. 12:26
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves aranyos szeretnivaló KÉRDEZŐ!


Próbáld ki magad olyan nők helyzetében, amikor a kutya se áll velük szóba, és ha meggebednek is, akkor se veszik észre őket. Nekik aztán igencsak van kiből válogatni.


Most gondolj bele a férfiak helyzetébe, mondjuk az enyémbe, hogy milyen szar érzés, hogy már a nem tudom hanyadik nő vélekedik így, és esélyt sem adva a megismerésemre, már egyből így kezel mint egy csöves munkanélküli trógert! :)


Most pedig gondolj bele a kis tündéri helyzetedbe, hogy neked csal válogatnod kell, mégis sírsz.

2016. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
67%
akkor miért fogadnál el alacsony ,kövér púpos akárkit? :p te,28 éves csinos ,mentálisan rendezett nő nem találsz megfelelő társat magadnak? nem igaz ,hogy minden normális már foglalt. persze attól ,hogy valaki fizikailag nincs a toppon még lehet teljes értékű.
2016. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
31%
#9: Annyi "kivétel" van közöttetek, hogy Dunát lehetne belőletek rekeszteni, legalábbis ezt csak ti hiszitek magatokról, aztán idővel mindegyikőtökről kiderül, hogy semmivel nem vagytok különbek a másiknál. Szalagon gyártott egyencicababák. :D A leírásod szerint tucatnyian csapják neked a szelet, ráadásul jobbnál jobb bakok, te meg itt elégedetlenkedsz, hát marhára nem tudlak sajnálni. :D
2016. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
50%

Kamuzás nice try.


Ezt a dumát ki veszi be? Senki.

2016. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
17. Na ez másik baj hogy mindenki csak külsőbe gondolkodik. Mert egy párkapcsolat csak külső alapján működhet
2016. márc. 29. 12:44
 20/39 anonim ***** válasza:

#19


Azért azt nem, de ha olyannal vagy aki annyira van rád hatással külsőre, mint egy félbevágott légytetem akkor ott bajok lesznek.

2016. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!