Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől válik valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől válik valaki ennyire nőgyűlölővé?

Figyelt kérdés

Sok pasi eleinte beleringatja a nőket a rózsaszín ködbe a megnyerő külsejükkel és a "visszahúzódó de romantikus" jellemükkel, hősszerelmesként viselkednek, aztán ha már megkapta a nőt, akkor jön a lelki fröcsögésekkel, hogy neki minden baja van már, a másik levegővételébe is beleköt, majd szemrebbenés nélkül megcsalja (a következő nővel ugyan úgy hősszerelmes és ugyan ez a forgatókönyv).


Ja és persze szerinte férfidolog a megcsalás, ilyenre alkotta a természet, de ha a nőt akárcsak megkörnyékezi egy másik pasi, abból órási hisztit rendez, mint egy 3 éves, akinek elvették a játékát.


És az i-re csak az teszi rá a pontot, hogy utána még vérig sértve hozzáteszi, hogy "minden nő egy retkes qrva, ugyan olyan vagy mint a többi, stb". Úgy hogy a nő semmit nem követett el ellene...


Az ilyen pasiknak mégis mi a franc bajuk van? Miért gyűlölik ennyire a nőket? És egyáltalán, miért viselkednek így?


2016. márc. 24. 23:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám magamat nőgyűlölőnek, csak az idegesít, amikor egész jól elbeszélgetünk egymással és amikor kér egy képet rólam és én általában mindig szoktam küldeni akkor hirtelen eltűnnek. :)


Az még hozzátartozik a történethez, hogy én mindig csak barátkozás céljából szoktam párbeszédet kezdeményezni, és ezt ők is tudják.


És azért csak barátkozás a célom mert amúgy asszexuális vagyok(ezt nem szoktam soha elmondani) és külsőm is eléggé átlag alatti, de emiatt soha nem szoktam a nőket okolni és szidni. És már elfogadtam önmagamat. :)

2016. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jujuj utolsó, a te problémádra tudom a választ, tegnap mondták el. Ha dobsz egy privit megosztom veled a magasztos gondolatot :D Persze nem itt, mert nem vagyok annyira genya, hogy kiposztoltam az élettanulságát az "úriembernek"
2016. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
92%

"Mitől válik valaki ennyire nőgyűlölővé?"


Kérdező!

Mitől válik valaki ennyire férfigyűlölővé mint te?

Sugárzik a gőgös mondataidból, hogy emberedre akadtál, aki nem úgy ugrált, ahogyan te és a hozzád hasonló nőstények azt szeretnék. Ezért most utálsz minden férfit.

Remélem, hogy a következő is átlát majd rajtad, és úgy megszívat, ahogyan ti szoktátok a pasikat.

2016. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Engem nem szívatott meg senki, el vagytok tévedve.


Feltettem egy kérdést, hogy egy "visszahúzódó de romantikus" pasi miért műveli ezt a nőkkel, amikor azok semmit nem követtek el ellene.


Erre szinte mindenki elkezdi előadni az ő szerelmi csalódását, hogyan kosarazta ki őket a kiszemelt nő...


Aki nem tudja értelmezni a kérdést, az minek válaszol?

2016. márc. 25. 23:33
 25/25 anonim ***** válasza:
88%
Aki nem tudja értelmezni a válaszokat, az meg minek kérdez?
2016. márc. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!