Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha két ember csókkal válik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember csókkal válik el szakitáskor akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mind a kettő h..lye, ha szakításkor csókkal válnak el, mert akkor tulajdonképpen egyik se akar szakítani!
2016. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Én is váltam el csókkal szakításkor, és valóban szakítás volt.

A sztori röviden annyi, hogy akkori párom szakított velem, megvoltak a magunk gondjai, sokat veszekedtünk...stb. Mikor visszaadtuk egymásnak a cuccait, nem akartam csúnyán elválni. Beszélgettünk, hülyültünk, és kis gonoszan csókokat loptam. Exem persze pislogott, mint pocok a lisztben, és lehet el is bizonytalanodott, mert volt pár furcsa megjegyzése (milyen bulin lesz ekkor, meg akkor). Részemről viszont lezáródott a dolog, az egésszel csak annyi volt a célom, hogy ne egy rossz emlék az utolsó találkozás. Ezután teljesen megszakítottam vele minden kapcsolatot, nem kerestem. Lezártam.

2016. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*ne egy rossz emlék legyen az utolsó találkozás.
2016. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VirágésBence ***** válasza:
Eddig 2 "fajta" búcsú csókkal találkoztam. Az egyik, amikor igazából a szakítás békés és csendes, a felek közös megegyezés alapján válnak el pl mert egyszerűen csak kihűlt a szerelem, ez szerintem kicsit méltó lezárásféle is. A másik amikor azért csókolóznak, mert igazából szeretik egymást, csak van egy olyan probléma ami miatt nem jött össze a dolog, a gyakorlatban általában ezekből lesznek az újrakezdések.
2016. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legutóbbi kapcsolatomból így jöttem el. Ő akart szakítani, beszélgettünk, megértettem, hogy jobb, ha tényleg szétmegyünk, szerettem, hát elengedtem. Megkérdeztem, hogy egy búcsúcsókot kaphatok-e, amire igent mondott.

Igazából nem érdekel mások véleménye, hálás vagyok neki azért, hogy egy csókot még adott a végén. Mivel én tényleg nagyon szerettem, jó volt, hogy nem lett hirtelen vége, és tudtam, hogy az a csók valóban az utolsó, és a "lábadozás" alatt kedves emlékként élt bennem.

2016. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csókkal váltam el az exemtől.

Jó volt tudni, hogy nem haraggal váltunk el. Azóta is beszélgetünk, de szakítottunk, együtt nem "működtünk", viszont így jól megvagyunk.

2016. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan kapcsolatom, ahol még búcsúszex is volt. :) Nem haraggal váltunk el, csak nem illettünk össze, más volt az életünk, az elképzeléseink, nem volt közös jövőnk. Szépen megbeszéltük, aztán volt búcsúszex és ennyi.
2016. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!