Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől válik valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől válik valaki ennyire nőgyűlölővé?

Figyelt kérdés

Sok pasi eleinte beleringatja a nőket a rózsaszín ködbe a megnyerő külsejükkel és a "visszahúzódó de romantikus" jellemükkel, hősszerelmesként viselkednek, aztán ha már megkapta a nőt, akkor jön a lelki fröcsögésekkel, hogy neki minden baja van már, a másik levegővételébe is beleköt, majd szemrebbenés nélkül megcsalja (a következő nővel ugyan úgy hősszerelmes és ugyan ez a forgatókönyv).


Ja és persze szerinte férfidolog a megcsalás, ilyenre alkotta a természet, de ha a nőt akárcsak megkörnyékezi egy másik pasi, abból órási hisztit rendez, mint egy 3 éves, akinek elvették a játékát.


És az i-re csak az teszi rá a pontot, hogy utána még vérig sértve hozzáteszi, hogy "minden nő egy retkes qrva, ugyan olyan vagy mint a többi, stb". Úgy hogy a nő semmit nem követett el ellene...


Az ilyen pasiknak mégis mi a franc bajuk van? Miért gyűlölik ennyire a nőket? És egyáltalán, miért viselkednek így?


2016. márc. 24. 23:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%
Jólvan tessék én a 10es vagyok. Én átlagos vagyok ahogy leírtam szóval elég nehéz alfa aggyal gondolkozni aki minden nőt megkap mert ahogy írtam engem általában elküldenek. Gondolom mindenki addig nyújtózkodik ameddig a takarója engedi ilyenek az emberek. Sokan visszaélnek ezzel.
2016. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező szerintem te egy nagy nőcsábászt fogtál ki és nem egy normális, kedves romantikus, vissza húzódó srácot ...


28 éves vagyok ha végre lenne barátnőm akkor nem tennék vele ilyet.


Hogy mitől mond valaki gyűlölködő szavakat nőkre ?

Hat akkor mikor már teljesen abszurd kifogásokkal utasítanak vissza akkor nem csoda, hogy néha már elegem van. Tudom, hogy nem jöhetek be mindenkinek de ha legalább 100ból eljönne egy randizni akkor nem mondanék semmit de amikor már az 500adik se jön el akkor hát az kívánom én is hogy rohadjon meg miden válogatós szuka ...

2016. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

Képtelen kapcsolatteremtésre. Tud pár udvarlási műfogást, de ennyi.

Nem tud tartalmat vinni az életébe és/vagy kapcsolatába, ezért mindig új külső hatás kell. Rád dühös mert Te sem váltottad meg az életét.

Let him go.

2016. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Jó kérdés...én is találkoztam pár ilyen férfi egyeddel és szívem szerint addig pofoznám őket, amíg észhez nem térnek...

Egyébként az ilyenek mártírkodó kölykök, hiába huszon, vagy harmincvalamennyik. Képtelenek felfogni, hogy az, amit ők látnak magukból, csak a saját véleményük, és abszolút nem fedik a valóságot. Sokszor a saját hazugságaikat teljes mértékig elhiszik, tévképzetben érnek. (Egyébként, mielőtt én is le leszek feminácizva, nőknél is vannak bajok, nem kell aggódni, de most nem ez volt a kérdés, így azt nem fejteném ki.)

Egyik haverom is hasonló kaliber, jött hozzám is nagyban udvarolni, de én face to face megmondtam neki, hogy nem jönnék össze egy olyan alakkal, mint ő, mivel már ismerem. Nagyon sok nőjét csalta meg, sokakat kihasznált, de mindig magát állította be áldozatnak. Velem nem volt szerencséje, nem tudott palira venni, mert több kapcsolatát is végignéztem, tekintve, hogy 5 éve ismerjük egymást. Rengetegszer láttam, hogy viselkedik, miket enged meg magának, és tudtam, hány csajt visz fel magához k*rogatni, amint véget ért egy kapcsolata. Vagy éppenséggel mielőtt véget ért volna. Persze, teljesen vérig volt sértve a véleményemtől, de őszintén szólva, nem hat meg. Mára már az egész társaság elkezdte kiközösíteni, mert borzalmasan viselkedik, és senkire nem hallgatott.

Összegezve: sokak képtelenek felfogni, hogy igenis van bennük hiba, és ahelyett, hogy ezen javítanának, tagadásban élnek. Ez valószínű, hogy a jellemükből fakad. Speciel nem foglalkozom velük, mert nincs erre kapacitásom. Neked is ezt javaslom inkább, megváltoztatni őket nem fogod.


Kedves egyes, neked meg annyit, hogy párom 170 centis, sportos, tanult, szarkasztikus kis idióta, és oda meg vissza vagyok érte. Tanulom, hogyan süssem meg a kedvenc ételeit minél finomabbra, ha nehéz napja van, meglepem valami kis aprósággal (Pl a kedvenc sörével), szexi ruciban várom az ágyban, közösen gamelünk...stb. Szóval hasonló kaliber, mint te, és legjobb tudomásom szerint igencsak boldog, megbecsülöm. Puffogás helyett inkább állj pozitívan a dologhoz. Nem vagyok ufo, és sok hozzám hasonló, sőt, mérföldekkel jobb nő szaladgál az utcán, akiknek nincs még párjuk. De elhiheted, hogy barátom nem a negatív, hisztis hozzáállásával hódította meg a szívemet. Másnál sem fog ez bevállni.

2016. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%

"Mitől válik valaki ennyire nőgyűlölővé?" A nők teszik azzá.


"Az ilyen pasiknak mégis mi a franc bajuk van?" Tehetetlenek a nők bántalmazásaival, elnyomásaival, szemben, ezért frusztráltak lesznek. A tehetetlen düh teszi ezt, amit az imádott nő maga, vált ki belőle.


"Miért gyűlölik ennyire a nőket?" Az a baj, hogy nem igazán gyűlölik a nőket, hanem túlzottan is szeretik, imádják őket.


"És egyáltalán, miért viselkednek így?" Mert ne bírják, hogy pont az árulja el őket, akiért tűzbe mennének, és félnek a további bántalmazásoktól, megalázásoktól, amiket el kell tűrniük.

2016. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

A #17 és #20 válaszolónak köszönöm a válaszát.


Sajnos a 3 oldalnyi válaszból ők voltak egyedül, akiknek sikerült értelmezni a kérdést és válaszolni rá...

2016. márc. 25. 00:33
 17/25 anonim ***** válasza:

Igazán kiírhattad volna, hogy mi legyen a válasz! Az látszik, hogy elvártál egy választ, ami neked tetszik. De akkor minek a kérdés?

Attól még, hogy te férfigyűlölő vagy a lényeg ugyanaz. Az, hogy nem tudsz kérdezni, vagy hogy csak az a válasz felel meg ami tetszik, azt jelzi, hogy te sem vagy különb. Ez volt a reakcióm az üzenetedre. Egy privát válaszra nem tartalak méltónak.

2016. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ez nem nőgyülölés. Nem tudják magukat lekötni egy nővel, a kapcsolat elején mutatják a szépet mert ez kell a hódításhoz. Ilyen a személyiségük. Azért féltékenyek mert így akarják a hibáikról elterni a figyelmet.
2016. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mert csalódnak, nem kapják meg a koronás főnek beillő gondoskodást, amit egyszer, régen anyutól igen és ezért röppenek tovább. Keresik a megfelelő lábtörlőt, aki mégis modell és családfenetartó, hogy 40 évesen otthon GTA-ázzanak.

Talán mert mind gyerekek maradnak örökre és senki sem megfelelő. Mi pedig szerenénk gondokodni róluk, de néh ami is a földre roskadni. Nem egyeznek az elvárások.

Lehet magamtól is meg kéne kérdezni, mitől leszek lassan férfigyűlölő? :O

2016. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
egyébként ez annyira tipikus. ha egy embernek egy másik azt mondja, hogy nem kedvellek, utállak, akkor a másik is azonnal elkezdi utálni, meg nem kedvelni, mert mi az hogy őt nem kedvelik meg utálják. itt is ugyanez megy. ha lekoptatja őket egy csaj, akkor már egyből nem is kéne neki, mert úgyis csak egy k*urva, utálják. így működnek a buta emberek.
2016. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!