Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki tetszik, de alig tudok valamit róla. Szeretném megismerni, vagy legalább esélyt szerezni rá, de fogalmam sincs hol kezdjem.
2016. márc. 22. 22:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem valaki más, más névvel, pont arról a környékről. De nincs az ismerősei közt. :/ Nem baj, egy próbát megért.
2016. márc. 24. 23:50
 12/16 Blade Bone ***** válasza:
Értettem. Hát így van, de remélem azért valahogy majd sikerrel jársz..:)
2016. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy tévedtem. Éljen a google. Az a környék egyáltalán nem nagy, hanem kicsi. Na jó, plusz egy erdő. A város nagy, de ahol lakik, régen egy ici-pici falu volt tőle nem messze, ami mára beleolvadt a külvárosba (de csak hivatalosan). ~1000 fő lakik ott.

Szóval ha olyankor járnék arra, mikor otthon van, mondjuk odamennék egy hétre, ha nem zár magára kertetkaput, bejárati ajtót, akármilyen ajtót, szobaajtót, húzza be a függönyöket és ül be arrcal egy sarokba, akkor észre fog venni. Ha ő nem, akkor a szomszédai, és egy ekkora helyen nem hiszem, hogy ne beszélnének egymással, meglepődnék, ha vacsi után, de még sötétedés előtt a ház elé kiülve volna jobb dolguk, mint a pletykálás :)

Első pillanatban bevallom, reménytelennek tűnt, de végre valami jobb kedvre derített, hogy nem is olyan elveszett ez az ügy, mint ahogy kezdetben kinézett. Nem sok, de ez is valami.

Mondjuk nyárnál hamarabb nem tudok menni, nyáron ki tudja mikor lesz otthon, úgyhogy ha nem vereget hátba a jószerencse, hogy még így frissen, fiatalosan, tavasszal eljussak oda, akkor marad az ősz. Ki vár eddig egy vadidegen pasira, te jó ég?! Melegen ajánlom, hogy megérje... :D :D :D :"D

2016. márc. 26. 01:42
 14/16 Blade Bone ***** válasza:
Ha tényleg ilyen kicsi az a település, akkor ez szerintem is bejöhet és nem hinném, hogy elbújna előled. Pletykás idős nénik meg mindenhol vannak, :D erre felénk is, nincs olyan dolog amiről ők ne tudnának. :D Sok jó szerencsét, hogy mihamarabb eljuthass oda. :)
2016. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ilyen helyre felesleges a térfigyelő, az biztos :D Jártam már 2000 fős településen is, ahol mindenki tud egymásról mindent. Elég lesz a boltba, henteshez, templomba stb. betérnem, de egy kis szerencsével, ha random leszólítok valakit, tudni fogja kit keresek. 80% mert a városból hétvégenként kijárnak oda piknikezni a népek, a zöld terület meg közeli erdő miatt, de ekkora kockázat belefér. Már csak ő miatta aggódok, hogy vajon tetszek-e majd neki.
2016. márc. 27. 12:02
 16/16 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hát igen ez így van :D velem egyszer hallod olyan történt, hogy mikor jöttem haza munkából és bementem a boltba, ott mondta a nő, hogy jött valami fontos levelem a postástól :D na mondom ez kész.. Szóval a boltot én is tudom javasolni. :D Biztos hamar megtalálod majd, és szerintem azért lehet mondani a kis települések lakóira, hogy barátságosak, klasz lesz ne aggódj. :)
2016. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!