Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki tetszik, de alig tudok valamit róla. Szeretném megismerni, vagy legalább esélyt szerezni rá, de fogalmam sincs hol kezdjem.
2016. márc. 22. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

1. Legyél vele egy szobában

2. Bugyi le

2016. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Blade Bone ***** válasza:
Milyen lehetőségek jönnek szóba?
2016. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy csak apróságokat tudok róla.

A nevét, melyik város melyik részében lakik (nem kicsi az a környék... de ez is vmi), mi a munkája - ezek viszonylag hasznosak, a többi az igencsak bizonytalan megfigyelésemen alapszik...

2016. márc. 22. 23:09
 4/16 Blade Bone ***** válasza:
Háát, ha pl fent van közösségi oldalon akkor elég hasznos a neve, a többi csak úgy lenne igazán hasznos, ha te is arra jársz-kelsz. Beszéltetek már egyébként, vagy honnan tudod a nevét?
2016. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Művész.

Szeret táncolni, szereti a zenét (többek közt a klasszikus zenét, a népzenét), érzelmes, érzékeny, kevés húst eszik, rendszeresen fut, edz, nincs kisállata (bolondul értük, csak a felelősség miatt nem tart és mert sokat utazik), szeret a szabadban lenni, régen dohányzott, de leszokott. Egy csomó haszontalan apróság.

Nem beszéltünk még, bár érdekes sztori, mert két ember már bejelölt fészen a nevével, de egyik sem ő volt. (Csak úgy a semmiből! Hihetetlen! Néha még én sem hiszem el - aztán visszakeresem az üziket. Brrr.) Ja és több tucat embert és oldalt találni azon a néven, egyik sem ő.

2016. márc. 23. 00:19
 6/16 Blade Bone ***** válasza:

Ezek így elsőre tényleg haszontalan dolgok, de viszont ha elkezdtek beszélgetni, akkor mindjárt nagyon jó társaságot biztosíthatsz neki ezek révén, persze ha téged érintenek az ilyesmik.

Egyébként fura amit mondasz, mert pl nekem is van sok ismerősöm, akik nem használnak saját fotókat, csak valamit kitesznek, hogy legyen, abszolút beazonosíthatatlanok külsők szemlélők számára.. Biztos vagy benne, hogy egyik sem az a pasi volt, aki tetszik?

2016. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, ha bármelyik ő, akkor aközött az 5 közt van, akiknek minden adatuk titkos azok számára akik nem az ismerősei. Szóval vagy mivel én is művész vagyok, esetleg azon keresztül is kieszközölhetném, hogy összefussunk, de az bonyolult és min. pár hónapos munka lenne, vagy elutazok oda és napokig, hetekig a környéken flangálok, hátha.
2016. márc. 24. 18:41
 8/16 Blade Bone ***** válasza:

Ez így elég nehéz lesz akkor. De én egyébként voltam már kb hasonló helyzetben, csak a keresztnevét tudtam az illetőnek, a lakhelyét, plusz láttam fényképet róla. De ez nem volt elég, így bejelölgettem egy csomó embert azon a környéken és akik visszajelöltek, azoknak megnéztem az ismerőseit, így találtam meg. Egyébként ha lenne neked is közös ismerős a pasival, már lehet több infó megjelenne az oldalán, esetlegesen másik képek is, ha ugyan vannak róla.

Ez az odautazás is jó ötlet, ismerős lehet jó pár helyen, így nagy az esély arra, hogy egymásba botlotok. :)

2016. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez ijesztő. A környékről pont tegnap jelölt be valaki :O Nem hinném, hogy ismeri, de próa szerencse.
2016. márc. 24. 20:28
 10/16 Blade Bone ***** válasza:
Ijesztő is lehet igen, vannak akik rossz célra használják az ilyen oldalakat, de hát most kb velük semmit nem lehet csinálni, ha le is tiltják őket, regisztrálnak újból percek alatt.. Szóval ez is benne van, de úgy gondolom, hogy ha a szíved vezet és nyerni szeretnél, akkor egy kis kockázatot kell vállalni.
2016. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!