Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi jön be 20 -30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi jön be 20 -30 közötti intelligensebb, visszafogottabb lányoknak?

Figyelt kérdés
Milyen belső és külső tulajdonságokkal rendelkezzen egy ilyen férfi? Milyen munkája legyen, milyen életcéljai...? 26 éves férfi vagyok egyébként és a kérdésben szereplő tulajdonságokkal rendelkező lányok érdekelnek.Komoly kapcsolatot szeretnék egy ilyen lánnyal és érdekelnek a szemléletük...
2016. márc. 22. 19:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%

Ipkisz Láb

Egy 20cm-es shotgun nem is jó semmire. Lényegében annyira pontatlan és úgy szór, hogy 2-3 méterre lehet csak célzott lövést leadni vele.

Nem hiszem, hogy a nőket ez annyira meghatná.

2016. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A férjem. Jóképű, izmos, kicsit mackós, szakállas, barna hajú, zöldszemű, szép a szája, cuki babaorra van, okos, gondoskodó, humoros, kicsit szeleburdi, kellőképpen rendetlen, kocka.
2016. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Ez a sok hülye általánosítás.

Én 24vagyok és régebben is ilyen volt az izlésem.

Külső:

Magassabb nálam(165cm-er vagyok)

Én a "jó" kigyurt férfiakat szeretem(nem felfjt/tömegnövelős és nem ís badybildingesre gondoltam),amúgy volt átlagos testalkatú pasim is.

Legyenek férfias vonásai,szeretem a borostát is.

Ápolt,sportos öltözet + tudjon alkalomhozillően öltözködni.

Belső:

Megbizhato

Figyelmes

Korekt

Határozott,van saját véleménye

Nyitott

Lehet vele programokat szervezni

Nem álandóan velem akar lenni,van hobbia,van társasága

Alap inteligencia


Az h mit dolgozik lényegtelen,csak legyen munkahelye,legyen dolgos othon is.

Mindeggy h a szüleivel lakik e,csak legyen önállo.

Az auto jó dolog,de nem érdekel van e,nekem van.

Ne akaijon korlátozni,úgy fogadjon el ahogy vagyok,támogasson.

Ezeket a dolgokat énis viszonzom.


Sex téren is legyen nyitott.

Szeresse a kutyákat,van egy Pitbullom,ő költözik velem!


Szerencsérg vagyok mert megtaláltam a párom,aki a lányomat is imádja és nem akar már saját gyereket,neki nincs.

Én 24 ő 38

2016. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, nem reprezentatív minta:

Külső legyen igényes, legyen valami stílusa, de ne töltsön több időt a tükör előtt, mint velem, és "stílus" alatt pont, hogy nem a divatot értem, nem jönnek be a tucat divatemberek. :) Ne legyen betegesen sovány, se "mackós" se kigyúrt. Az átlag testalkat a legjobb, esetleg egy pici izommal, amit NEM testépítéssel meg tömegnövelőkkel szed össze, hanem valami olyan sporttal ami szórakoztatja, vagy fizikai munkával.

A belső bonyolult. Legyen bennünk minél több közös, érdeklődés és életcélok terén, valamint vallási és politikai nézetek terén. Legyen őszinte és hűséges, mindenképpen. Valamint mellém szükséges hogy határozott legyen, és tolerálja az időnként "beteg" humorom. Legyen érzékeny, mutassa ki amit érez.

Munka: dolgozzon valamit. Legyenek céljai. Nem érdekel, hogy diplomás-e, a párom autószerelő, és őszintén felnézek rá, képezni akarja magát tovább, és szereti amit csinál, ezek a fontosak, nem az, hogy felsővezető, vagy sem. Az viszont nagyon taszító, ha csak úgy teng-leng, és sodródik az árral, semmi motiváció, semmi cél.

Életcélok, nos, nekem a klasszikus életcéljaim vannak, valami kis középosztálybeli életre vágyok egy helyes kis házikóval, 1-2 gyerekkel és kutyával :D Értelemszerűen ha megtudnám egy pasiról, hogy teljesen elhatárolódik a gyerekvállalástól, házasságtól, stb, akkor nem lenne jövője a kapcsolatnak.


Mint írtam, ez az én személyes ízlésem, nem tudom, mennyire lesz hasznos a másokkal való ismerkedés során, mindenesetre: hajrá! :D


21/L

2016. márc. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, a leírtaknak megfelelek (mondjuk mellé túlsúlyos vagyok, lehet, ez már kizáró ok sok "jaj, csak kedves, intelligens lányt keresek, mindegy milyet" férfinak :D)

- legyen intelligens, ez alap, és legyen igénye a művelődésre, arra, hogy legyenek kultúrprogramjai... ne abból álljon az egész élete, hogy jó, megnézünk este egy filmet vagy a tv-ben vmit, azt' kész, szeressen utazni

- legyen határozott, de ne legyen bunkó

- legyen kedves, figyelmes (a nagyon nyálas pasikat nem szeretem viszont)

- legyen magasabb nálam (157 centinél nem nehéz, és 10centis magassarkút sem szoktam felvenni)

- ne legyen anyu pici fiacskája (láttam anyukámék házasságát, épp elég volt azt látnom, hogy a nagyanyám hogy rángatja dróton az apámat... az még a gyerekként is borzalmas volt, nemhogy párkapcsolatként)

- legyen jó humora (sok mindenen tudok nevetni, és nekem is eléggé sokrétű humorom van... amit nem bírok, az a beszólogatós humor, meg a nagyon disznó, ordenáré fajta)

2016. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15. vagyok, véletlenül elment az üzenet, ezek lemaradtak:


- küzdjön egy párkapcsolatért, legyen egészséges keretek között kompromisszumképes

- legyen ápolt (ez alatt értem: stílusához, alkatához, alkalomhoz illően, ízlésesen öltözzön; ne legyen büdös; ne legyen csapzottan zsíros haja, kirohadt foga, piszkos-gyűrött 100éves cuccai, szakmunkásbajsza, ápolatlan szakálla, piszkos-gombás körmei, nagyon ragyás bőre)

- kész legyen arra, hogy normális idő után továbblépjünk a kapcsolatban (összeköltözés, házasság)

- ne legyen megveszekedett hímsoviniszta... tehát segítsen be a háztartásban, ne várja azt, hogy én otthon maradjak htb-nek életem végéig

- ne legyen betegesen féltékeny

2016. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kinézet:legalább egy magas velem(163 cm vagyok),ha nem is kigyúrt vagy sportos,de feszes testalkat,legtöbbször a sötét haj a befutó,akár zöld,akár kék,akár barna szemmel.ha nálam könnyebben barnul picit,az már jó pont.sűrű,ápolt haj-nekem sincs 5 szál hajam,így valahogy ez bennem van-,na és tükröződjön némi értelem az arcáról,mert egy buta fejű emberénél csúnyább arc nemigen van.

Belső:intelligencia,tolerancia,macskabolond-amekkora én vagyok,nálam ez alap elvárás-,rugalmasság-pl. ha én érdeklődök a hobbija iránt,ő is tegye meg ezt hellyel-közzel-,nagyjából naprakész a világ dolgaiban és nem néz rám a legtöbbször úgy,mint egy UFO-ra,pl. ha aktuálpolitikáról van szó,legyen őszinte,tudjuk megbeszélni a problémákat.ne legyen tajparaszt,mert azokat ki nem állhatom.ha annyira buta,hogy csak a szexről lehet csak beszélgetni,nálam az is felejtős.


Nagyjából ezeket a jellemzőket preferálom az ellenkező nemben.


22/N

2016. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amúgy osztom még a 15-ös hozzászólásait is.


ismét 17es voltam

2016. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!