Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi jön be 20 -30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi jön be 20 -30 közötti intelligensebb, visszafogottabb lányoknak?

Figyelt kérdés
Milyen belső és külső tulajdonságokkal rendelkezzen egy ilyen férfi? Milyen munkája legyen, milyen életcéljai...? 26 éves férfi vagyok egyébként és a kérdésben szereplő tulajdonságokkal rendelkező lányok érdekelnek.Komoly kapcsolatot szeretnék egy ilyen lánnyal és érdekelnek a szemléletük...
2016. márc. 22. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
magas
2016. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
magas helyes bunkó gazdag
2016. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Első két válaszoló nyilván 20-30 közötti intelligensebb, visszafogottabb lány, hogy így tudja a választ.


(de még ha legalább intelligensek lennének, de még az se)

2016. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Magas, jóképű, humoros, intelligens, talpraesett, életrevaló, mosolygós, vicces, szórakoztató, nyugodt, toleráns, művelt, értelmiségi, egyetemet végzett(vagy végző), biztos anyagi háttérrel rendelkező, széles látókörű, megértő, figyelmes.
2016. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Sok értelmeset nem kaptál, így megpróbálom szavakba megfogalmazni a "lehetetlent"

-Külső: nálam magasabb, nálam nem vékonyabb

-Belső: megbízható, őszinte, vicces, "normális", akivel lehet beszélgetni de hülyülni is, aki tud komoly is lenni, ha a helyzet úgy kívánja.

-Én pl. majd szeretnék gyereket, így legyen család centrikus, valamint ami nekem fontos, hogy szeresse az állatokat.

Nem hátrány ha tetovált.;) (mivel én is az vagyok) de ha nincs, az nem hátrány.. csak az enyémeket, azaz engem fogadjon el.

Munka az tök mindegy, hiszen egy kapcsolatban amúgy sem csak a pasi dolgozik... legalább is én tuti nem szeretnék eltartott csaj lenni... mindenkinek kell egy kis függetlenség a kapcsolatban is.

Most csak ennyi jutott eszembe.:) amúgy 22 vagyok

2016. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Túlzottan tág a korhatár. Egy 20-as csaj még csak azt nézi, hogy fektesse le magát a lehető legjobb pasival, egy 30-as nő sürgősen keres magának egy szponzort a szüléshez és gyerekneveléshez. Ég és föld a kettő.
2016. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Jóképű, magas, minimum saját lakással és 5 millió feletti értékű autóval rendelkezzen. A belső mindegy, csak túl kedves és romantikus ne legyél.
2016. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
a 6ossal értek egyet a 20 on éves lányok a kolbász klienseket keresik a 30 éves "nők" meg az apa jelölt eltartókat ocsmányok ezek a valamik...
2016. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Magabiztos talpraesett legyenek céljai és tegyen értük ne elégedjenek meg azzal ahol ebben a pillanatban áll. Gyereket szeretnék majd a jövőben így olyat keresek akinek ez fontos. Komoly gondolkodású embert keresek akire lehet támaszkodni és akivel lehet jövőt építeni ugyanakkor lehessen vele hülyülni is. Ne legyen karót nyelt de mégis legyen elég felnőtt ahhoz hogy hosszútávon is eltudjam képzelni vele a jövőt emellett legyenek hasonlóak a jövőbeli terveink.

Külsőre: tetsszen nekem és legyen legalább olyan magas mint én.

20/l

2016. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Az előző hozzászólókat kiegészíteném azzal, hogy a barátnők között sem árt, ha az a pletyka terjed a kiszemelt pasasról, hogy 20 centi fölötti méretű shotgunnal rendelkezik.
2016. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!