Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismertem egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nagyon jó módu lányt (bár titkolja a pénzét de a google lebuktatta) a netes társkeresön, higgyem el, hogy tetszem neki, van esélye, hogy működik?

Figyelt kérdés

Szóval,olyan pasi vagyok akikkel nem szoktak ilyen jó nők szóba állni, mint akiről irok. Írtam neki levelet, válasza: vegyem fel a facen, felvettem ráírtam nem történt semmi, aztán egyszer újra jelölt, kommenteltem a képét, rámírt ha ilyen szépet írok megismerne. Nagyon jól indúlt a beszélgetés, ő is tanítónéni anyukája is anyukám is. Szegény értelmiségi a tanító, szokták mondani. Esett szó sok mindenről, nagyon hasonló a világ nézetünk...Irta,hogy nagyon sérült az elözö kapcsolatában..Vszóval azt hittem életben egyszer szerencsém van egy gyönyörű és értelmes velem egykorú lányra van esélyem.

Elkottyantotta, hogy van egy vállalkozása és csak heti 3 napot tanít (mivel alsósnak véltem furcsálltam anyából kiindulva aki heti 5napot amióta emlékszem). Rá Google-léztem kíváncsi voltam hol tanít vagyis erre a témára kerestem volna mert kicsit titokzatos volt és nem akartam hülyeséget beszélni egészen mást találtam.

Egy direkt marketinges egészségmegőrző termékeket forgalmazó cég videójában, szivesen kiirnám a címét a videónak de lány maradjon inkognitós. A videó arról szól , hogy a lány a szinte semmiből 500 eurós szlovák kezdő tanári fizetéséből milyen szarul élt manapság heti 3 nap vállalkozói munkával 10szeresét keresi, 150 eurós táskája van meg cipőre mennyit költ na meg hogy a cégnél nyert hawai utat meg karácsonyi ajándék ami nekem fáj, sose kell néznie az árakat.

Én keményen dolgozom és Eurónál maradva havi 400nál megállok kis ésszel még 100 összejön. Autóm részletre van fundamentámmal dicskedtem, milyen ügyes vagyok , hogy gyűjtök, milyen szánalmas lehetem.

Ő szlovákiai magyar ahol megismertem ott Miskolc a címe facen szlovákia egyik városa, google kidobott egy másik adatlapot amin másik szlovák város van ott nem tudom aktiv e. A direkt marketingben, vezető a videó szerint alatta van sok ügynök stb. Nem e csak azért ismerkedik,hogy beszervezzen vásárlókat akikből ügynök lessz, ismerősöm dolgozott a cégnél. Ha valaki ismeri a lányt akkor írjon privátot. A fő kérdés, ha mégis lenne valami akkor, tudnék ennek a nőnek valamit is adni? Jó most tudom a tárgyi dolgok helyett szeretetet, mit csináljak még a barátaival a világot járja? Tényleg igaz a video vagy tulzó reklám?



#gazdaglány
2016. márc. 22. 19:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kb10essel hasonlóan gondolom.

Erősködött, hogy nem zavarja....

Vége olyan lett mint amikor egy lànyt kitartanak, megkérdezte birom e ha baràtnőm vesz nekem ruhàt meglepibe...Kuss a nevem vàrni kell legyen ideje e ràm baràtnők és biznisz utàn.

2016. ápr. 25. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!