Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha egy nektek nem tetsző lány odajönne hozzátok, egyértelműen ismerkedés céljából? Kinevetnétek? Megtisztelő lenne? Egyéb?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 15:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Miért lenne kínos? És akkor mit tennél?
2016. márc. 22. 16:42
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Szted vajon miért?! Mert próbálkozik egy olyan ember, aki nem tetszik, és le kell építenem. És akárhogy teszem ezt, ez nem fog neki jól esni.
2016. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan 4 évvel ezelőtt volt iylen, első napomon az egyetemen :D Még ott álltam egyedül és akkor egy csúnyácska lány odajött és megállás nélkül beszélt nekem, zavarban is volt :) Nem bántottam meg, beszélgettem vele, de utána már nem is láttam, mivel nem kértem tőle elérhetőséget...Szerintem egyáltalán nem voltam bunkó, ugyanúgy beszélgettem vele, ahogy mással tenném...meg lehet nem is ismerkedni jött oda, csak kellett valaki akihez beszélhet.
2016. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszi neked is.
2016. márc. 22. 17:25
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem nevetném ki. Beszélgetnék vele, nem bunkóznék. Jól esne az egómnak. Különben is nem egyszer megtörtént már, hogy külsőre nem tettsző lányhoz elkezdtem vonzódni miután sokat beszélgettünk, és egy hullámhosszon voltunk.
2016. márc. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak.
2016. márc. 23. 11:35
 17/21 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. De mint ahogy Előttem is írták gyanús lenne, hogy miért pont én? Természetesen amint észre venném, hogy nincs ilyen szándéka akkor elbeszélgetnék vele. Semmiképp sem küldeném el melegebb éghajlatra csak úgy minden ok nélkül, mert oda jött. Mi férfiak bármilyen furcsának is tűnik tudunk örülni egy kis kedvességnek/figyelemnek.
2016. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként, miért olyan biztos, hogy nem tetszik az adott lány?
2016. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mert most úgy tettem fel a kérdést.
2016. márc. 23. 18:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Ki biztosan nem nevetném, elég nagy bunkóság lenne.. Valószínűleg beszélgetnék vele, ha a beszélgetés jól alakul bármi megeshet, ha meg nem akkor valószínűleg ő sem akarná tovább eröltetni a dolgot..
2016. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!