Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép csajokat tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép csajokat tényleg csak az izom tömeg, és az anyagi helyzet érdeklik egy férfiban?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok jóképű, sem izmos, sem pénzes. Ennek dacára mégis a csinos lányok tetszenek. Egyenes út a remete élethez.
2016. márc. 4. 08:27
1 2
 11/19 curáku ***** válasza:
"másra a nők úgy sem jók" Well done, mate.. Well done..
2016. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

besírtam a kommenteken :D:D:D


mesélek egy sztorit :D

ismerősöm mesélte el nekem, hogy egy csevegő oldalon ismerkedés-párkeresés céljából ráírt egy fiú

egyből köszönés, és kérdezte is hogy van barátod?

lány: van

a srác: akkor egy b*dös k*r*a vagy

és kilépett XD

2016. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#8: a hiba az Ön készülékében van. A függetlenséget én is nagyra értékelem, és nem azért vagyok párkapcsolatban, mert az én koromban már úgy illik, vagy mert anyukám unokákat akar. Egyszerűen azért, mert találtam egy olyan lányt, akivel sokkal jobb együtt lenni, mint egyedül lenni, függetlenség ide vagy oda.
2016. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]


Tökéletes időzítéssel sikerült kiírni ezt a két kérdést, hogy összefoglaljátok a gyk férfijainak életszemléletét...

Minden csunya/átlagos pasi a saját kategóriáján felüli nőre vágyik, aztán meg személyes sértésnek veszik, ha nem kellenek az ilyeneknek. Ugye a felszínesség csak akkor bűn, ha te vagy az áldozat :)


Amúgy pénzzel meg izmokkal csak a belső tulajdonságaid hiányát tudod kompenzálni (ismered a hasonlatot: minél nagyobb a kocsid, annál kisebb a...) aztán ha nincs se külső, se belső jó tulajdonságod, akkor talán tényleg nem árt, ha felkészülsz a remete életre.

2016. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora hülyeség ez. Minden beképzeltés nélkül állítom magamról hogy csinos vagyok, de ezért sokat is teszek. Ennek ellenére az előző barátom közel sem volt egy jóképű fazon, nem is azzal vette le a lábamról hanem ahogyan becserkészett. Mikor meg már beleszerettem őt láttam a leghelyesebb pasinak, minden túlzás nélkül. A jelenlegi párommal is így vagyok, habár ő számomra jóképű, viszont rohadtul nem a sportos kategória. Mondta is hogy mikor edzeni járt meg odafigyelt magára, nem kellett a kutyának se, most hogy meg egy kicsit elhagyta magát, egyből jöttem neki én. Kérdezte is tőlem hogy hogy is van ez? Nos, ebből nyilvánvaló hogy rohadtul nem a külsőségek a legfontosabbak. Volt már nagyon jóképű pasival dolgom, de olyan rideg volt, hogy meg se tudtam kívánni, nem éreztem jól magam a társaságában. Úgyhogy igenis számít a belső!
2016. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

Mindennap legalább 10x kerül ki hasonló kérdés.

Most van egy szerencsétlen, aki direkt keltené a feszkót, mert otthon unalmas a munkanélküli, szánalmas élete, vagy nagyon nagy baj kezd lenni a mai pasiállománnyal, egyre több a selejt...

Nők, gatyát felkötni, ennek a fele sem tréfa.

2016. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
BÓVLI XD
2016. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
most meg mind anyagias aztan ha majd jon a baba es arny ketrecbe lesznek rajonnek hogy eladtak magukat gratulalok nekik
2016. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
amejik meg nem tanul és az élettöl nem kapott verést rugást és pofot akkor igen de amejik megtanult az megébred. S aki ezt lesi azt vegyük ugy hogy nem tartozik az igazi csajok körébe.
2016. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!