Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép csajokat tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép csajokat tényleg csak az izom tömeg, és az anyagi helyzet érdeklik egy férfiban?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok jóképű, sem izmos, sem pénzes. Ennek dacára mégis a csinos lányok tetszenek. Egyenes út a remete élethez.
2016. márc. 4. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Neeem. Ez csak kifogás amit akkor mondanak a férfiak ha nem jön össze huzamosabb ideig randi. A felszínes nõk az izomra neg a pénzre buknak ez tény, de a normálisak nem.
2016. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ, hogy "melyik" szép csajokra gondolsz. Manapság a tipikus nagyvárosi ribiket sokszor látom nulla izomtömegű, babaarcú fiúkkal. Őket valószínűleg a pénz is nagyon érdekelheti. Viszont vannak még talán a hagyományos "tényleg jó csajok", akik még jól vannak bekötve és érdekli őket a kidolgozott férfi test. De ez már kezd a divatból kimenni. Ugyan úgy, mint az hogy a férfiak a vékony nőket szeretik, holott ez abszolút nem igaz. Én a klasszikus vonalat képviselem, nekem a csinos, de nem kimondottan vékony lányok vonzanak és persze akik gyönyörűek :D Én pedig közepesen kigyúrt vagyok, 180 cm 82 kg, ennek ellenére nemhogy nulla, hanem inkább mínuszos a csajozási "sikerem", illetve maga a lányokkal való "ismerkedésem". 22/F.
2016. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom milyen lányokra gondolsz szépek alatt, de engem pl nem vonzanak a nagy izmok, az anyagi helyzet meg annyira érdekel, hogy ne kelljen állandóan otthon ülni
2016. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem! Nem csak a szépeket, és az izomtömeg másodlagos, lehet akármilyen vastag a bicepszed, ha vékony a pénztárcád.
2016. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Minden nap húsz ugyanilyen kérdés van. Nagyon rövide fogok emiatt válaszolni:


Nem. A külső fontos, a pénz is fontos. Kinek-kinek különböző mértékben. De ezen kívül még egy csomó szempont van, főleg hosszú távon. Igen, jóképű pasiként könnyebb ismerkedni, egyértelmű előny. De ennek ellenére ha ennyivel elintézed a dolgot, hogy neked semmi esélyed, te mosod kezeidet, akkor gyenge vagy és ostoba.

Fogadd el magad, ismerd meg az értékeidet és építs rájuk. Ha nyílt, őszinte és határozott vagy, menni fog.

2016. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 curáku ***** válasza:
Hát persze. A helyedben már most hagynám a pcsába.
2016. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Persze a világ is fekete-fehér...
2016. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%
Egyébként miért fogod ezt föl tragédiának? Ha lesz pénzed, vehetsz magadnak csinos lány fél-egy órára, másra a nők úgy sem jók! Amúgy meg legyél boldog, hogy nem kell odadobnod magad senkinek, egy párkapcsolattól senki sem lesz boldogabb, ez csak egy hazugság, amit a nők szeretnek terjeszteni. Amit te kapták az élettől az egy lehetőség a függetlenségre, a valódi függetlenségre, élj vele!
2016. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8-as, egyedül annyiban van igazad, hogy a boldogsághoz nem kell párkapcsolat, mert a boldogság kulcsa az saját magunkban van. DE ez nem jelenti azt, hogy ha valaki belemegy egy kapcsolatba, akkor boldogtalan lesz.
2016. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kezdjuk ott, hogy mit tartasz szepnek.

Mert ha neked a konyokhajlatban hordott taskas, 5 centi vastag szemoldoku, talpig Zaraban vonaglo nyerito kiscsajok a szepek, akik ""jo csajnak""" szamitanak, akkor lehet hogy igy van. De ok meg ugyis magukfajta swag gyerekekkel fognak kezdeni. Tudod suba subahoz guba gubahoz.

De azert nem csak oket lehet szepnek aposztrofalni. Nagyon sok csinos es jo kisugarzasu no maszkal az utcakon.

En magamat is ide sorolom. A parom nincs kigyurva. Inkabb izmos de a fizikai munkatol.

A felszines noket erdekli csak ennyire a kulso de akkor ezek szerint te ezeket a felszines noket tartod szepnekm

2016. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!