Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz megfelelő társat találni?

Figyelt kérdés

Átlagos férfi vagyok és az utóbbi időben rengeteget randiztam mivel unalmas az egyedüllét, meg a biológia óra is ketyeg, szóval gondoltam beúítok valami komolyabb barátnőt.

Bevallom, azt hittem, hogy egyszerűbb lesz. Randizgatok kb fél éve elég nagy gyakorisággal, azonban képtelen vagyok egy normális nőt kifogni. 20-35 közötti korosztályból válogatok, több helyről. Egyik borzasztóbb mint a másik, vagy nem tudom mi van az emberekkel de nagyon durvák vannak.

Sok randi elején úgy érzem, hogy állásinterjún vagyok és konkrétan vizsgáztatnak :D

Nem vicc, olyan kérdéseket tesznek fel egyesek, hogy köpninyelni nem tudok.

Tipikus első kérdések: "Miért csak opeled van?", "Mikor fognak előléptetni, nem járok lúzerekkel" és társai.


Ti hogy reagálnátok ezekre ? Én bevallom felröhögtem egykét jelentkezőnél és tovább álltam.


Hol vannak a normális értékrenddel bíró nők/hölgyek/lányok/akármi ? Vagy ezek manapság már ekkora elvárások ? :D


2016. márc. 1. 18:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%
Jó hát most abból amit utoljára leírtál nem jön le, hogy minden nő túlzottan anyagias lenne. Sokféle nő van, ahogy sokféle férfi is. Amúgy én a környzetemben pedig egyre több anyagias férfit látok, akik nagyon azt lesik, hogy miből és mennyiből él a csaj. Ez egy egy ilyen világ. Annyi a különbség, hogy az anyagias pasik csak saját magukra gondolnak, még a nők nem.
2016. márc. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérlek írj még a népnek! Mesélj, oszd a tapasztalatokat Te szenszej!
2016. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!