Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz megfelelő társat találni?

Figyelt kérdés

Átlagos férfi vagyok és az utóbbi időben rengeteget randiztam mivel unalmas az egyedüllét, meg a biológia óra is ketyeg, szóval gondoltam beúítok valami komolyabb barátnőt.

Bevallom, azt hittem, hogy egyszerűbb lesz. Randizgatok kb fél éve elég nagy gyakorisággal, azonban képtelen vagyok egy normális nőt kifogni. 20-35 közötti korosztályból válogatok, több helyről. Egyik borzasztóbb mint a másik, vagy nem tudom mi van az emberekkel de nagyon durvák vannak.

Sok randi elején úgy érzem, hogy állásinterjún vagyok és konkrétan vizsgáztatnak :D

Nem vicc, olyan kérdéseket tesznek fel egyesek, hogy köpninyelni nem tudok.

Tipikus első kérdések: "Miért csak opeled van?", "Mikor fognak előléptetni, nem járok lúzerekkel" és társai.


Ti hogy reagálnátok ezekre ? Én bevallom felröhögtem egykét jelentkezőnél és tovább álltam.


Hol vannak a normális értékrenddel bíró nők/hölgyek/lányok/akármi ? Vagy ezek manapság már ekkora elvárások ? :D


2016. márc. 1. 18:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"...ezek a nők a találkáig a legtöbb esetben teljesen normálisnak tűnnek...!


Azt nem jutott esetleg eszedbe, hogy élőbe nem jössz be nekik?

2016. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg durva, de a mai világban mi meglepő egyáltalán? 25L
2016. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
szar az élet
2016. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De ezeket a noket honnan ismered meg akikkel ilyen sok randit bonyolítász le?
2016. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Még irjal már le milyen hülyeségeket szoktak tőled randin a nők,opelesen nagyot nevettem XD
2016. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Most először fordult elő velem, hogy egy pillanatra megértettem az itteni pasasokat, mert ez tényleg durva... :D

Úgy konkrétan el sem hiszem, hogy ilyen van.


Mondjuk ezek tipikus p*csa kérdések, ergo lehet, hogy nagyon nem jó "típusnál" próbálkozol.

2016. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Költőnő? ***** válasza:

Most bocs amúgy, nem meghazudtolni akarlak; nő offense.

De az számomra is kicsit hihetetlen, SEMMI nem utal rá korábbról h ezek ilyen csajok. Ha vki van olyan nagyképű, hogy ilyen kérdéseket és kijelentéseket megengedjen magának, hááát... kicsit fura h ilyen jól titkolja. Vagy vannak jelek, csak te nem veszed észre.

2016. márc. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Költőnő? ***** válasza:

No offense*

Sry t9

2016. márc. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


Nem ilyen lotyókkal kezdtem, ha erre gondoltok, voltak azok is persze, de voltak nők a munkahelyemről, volt mcdöncis étteremvezető vagy mi a búbánat, volt csaj hobbi által, voltak társkeresősök is, sőt voltak olyanok is akik a kicsit tágabb ismeretségi körömbe tartoztak.


Külsőre nyilván mindegyik tetszett, aztán hogy mennyire voltak abszolútértékben vetten szépek azt már meg nem mondom nektek, mivel ez szubjektív kissé. Mondjuk haverjaim szerintem nem vagyok túl válogatós.


Nem volt mindegyik ennyire anyagias feltétlenül. Más esetekben egyszerűen unatkoztam végig, csak a kiskutyusokról beszélt a nő, hogy ő mennyire szereti ezt meg azt a kiskutyust. Ez hallgattam egy órán keresztül pedig próbáltam másfele terelni a témát, de aztán beláttam, hogy felesleges. Aztán volt amelyik amiatt nyavalygott, hogy őt mennyien átverték és ő messzire kiszúrja már az ilyen pasikat, itt ő mondta, hogy találkozzunk. Volt amelyik megszállott vegán volt amit persze előre nem volt képes megmondani és ott fintorgott jobbra és balra ahogy az emberek burkolták a bocit meg a malacot.

Voltak esetek amikor azt hittem, hogy csak szórakoznak, de nem. Egy csomó randi és pont ugyanúgy egyedül vagyok.


Hozzáteszem azért, hogy voltak persze olyan randik is ahol engem kosaraztak ki, egy részét bántam csak. Volt ahol eljutottunk kicsit tovább mint az első randi, de az se működött igazán.


De voltak durvák :D

2016. márc. 2. 18:49
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem a legjobban,mikor kérdezik hogy szülökkel laksz még,és ha azt mondom hogy igen,akkor náluk fejben már DEJA-VU van a Mátrixban....
2016. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!