Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincs esély ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs esély ilyen nőket szerezni egy átlagos. átlag alatti fúnak?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony, kövér vagy nagyon vékony, kopaszodó stb. Természetesen alacsony jövedelem mellett.


[link]


2:30 perctől lévő csajok


2016. febr. 29. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak pénz kérdése.
2016. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezek gázak...ilyet inkább ne akarj

a testük jó de semmi több

2016. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alacsony jövedelem mellett és vékony vagy dagadtként.

Kérdező te látom barlangban születtél :)))

Esélytelen.

Valamit kezdj magaddal,mondjuk letolhatnád a képedet edzeni.

2016. febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát most mit mondjak, ezek a csajok nem alacsony és dagadt/anorexiás és ezek mellett még csóró pasikra vágynak.

Ha ilyen vagy, akkor te miért nem egy alacsony, kövér pattanásos és bajuszos lányra buksz?

2016. febr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez pénz, tényleg csak pénz, nézd meg hány és hány 18-25 közötti nő jut el, a legdrágább helyekre a földön, mindenhol ott vannak, egyik sem a saját pénzéből, és mindenhol rengeteg ilyen szexi csaj van és mind fiatal.
2016. febr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha kövér/vékony vagy azon lehet változtatni .Oké,a testmagasságon nem,a kopaszság szinte snekit nem zavar ,sőt,divat,rengeteg kopasz férfit látok.
2016. febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyik ismim nagyon szép, csinos, simán lehetett volna az egyik csaj a klippből és összejött egy kövér, kopaszodó, szemüveges pasival. Nem a pénz motiválta, mert kb. mind a ketten ugyanannyit keresnek.

Szóval itt szerelem volt a dologban. De ez szerintem nagyon ritka, hogy valaki túljut a külsőségeken.

Meg egyébként a külsőn lehet változtatni. Elmész edzőterembe, munka és időigényes, de mégéri, ha ebből nyersz önbizalmat is.

2016. febr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem a pénzre megy és megvan a szikra akkor bármikor. Öszintén nekem is volt ilyen barátnöm baromi jól nézett ki . De egy idö után teljesen normális volt és az is baromi zavaró volt mikor orákat sminkelt mert elmentünk a sarki boltba még én papucsba meg pizsama nadrágba mentem el . A végén annyira elhidegültem töle hogy már erekciom se volt. sad story


Amugy ha jó dumád és megnevettetsz egy nöt akkor az már fél siker. De van egy barátom aki tényleg az edzöterembe nevelkedett jó a teste , sportos , viszonylag jóképü de ha nem hölgyek kezdeményeznek nála akkor teljesen lefagy .

2021. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!