Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon tényleg ilyen sok szerencsés nő van, mert élőben nem ezt hallom?

Figyelt kérdés
Mikor olvasom a női hozzászólásokat, olyan sok nő szerencsés helyzetbe van, mert szerintük tele van az ország helyes sportos okos jó fej szingli pasival, aki komoly kapcsolatot akar, meg duci, gyerekes nők sportos helyes jó egzisztenciájú pasit találnak maguknak stb stb, Csupa szerencsés nő lehet itt, mert az életbe mást hallok a nőktől. Pont az ellentettjét, alig van normális pasi, vagy külsőbe rossz vagy bensőbe vagy csak szexet akar. Most mi az igazság?
2016. febr. 28. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én jó vagyok :D csak éppen nőt nem akarok :\

Bár ugyse hiszik el szóval mindegy

Szük városkámban az a tapasztalatom hogy azért vannak vannak. Csak nem is tudom hol lehet a hiba. Nem nagyon látok bele ebbe a dologba. Talán rossz helyen élsz?

2016. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen is, olyan is az életben. Én is ismerek több duci nőt, akiknek magas, sportos férjük, vagy barátjuk van, de az ellenkezőjét is, hogy akár duci, akár nem duci a nő, akár van gyerek, akár nincs, nem találja a párját hosszú ideje.


Ismerek pl. egy csúnya, kövér, ápolatlan roma asszonyságot, aki egész jó kinézetű, viszonylag jó anyagi helyzetű srácot szedett össze, ne kérdezd, miért és hogyan.


Az igazság nem egyoldalú, az ízlések is különböznek.

2016. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem ismerek szingli nőt, mindnek van pasija, és sokan válás után jöttek össze vele, mikor gyerek is volt. Meg persze súlyfelesleg is.

Olyan nőt ismerek, akinek két pasija van, de olyat aki szingli, egyet se.

Viszont sok magányos pasit ismerek.

2016. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastad ezt. Inkább a férfi hozzászólók hajtogatják, hogy minden rendes nő foglalt, sőt, még a nem rendesek is, ráadásul jóképű, sportos, pénzes pasikkal vannak. Ez csak egy férfi tévképzet, a valóságban kevesen akarnak kapcsolatot, még sokszor az se, aki ezt híreszteli magáról. Családalapítás elöl inkább menekülnek. A külsőt meg inkább hagyjuk...
2016. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3. Ez nem igaz!!! Csomó nőt ismerek akik hosszú ideje szenvednek, pedig átlagosak! Unokahúgom, húgom stb, mind már egy éve magányos és tökre szomorú, mert nincs senkije!
2016. febr. 28. 18:38
 6/13 ~OnLány~ ***** válasza:
66%

Én hiszem azt,hogy egy "rossz"fiú is meg tud változni egy nő kedvéért,ha igazán szerelmes.

Ha valaki valamit akar,azt megszerzi.Ha ezért változnia is kell.

2016. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ide altalaban dicsekedni jarnak a nok. Sokan be nem vallanak, hogy szerencsetlenek, mert nem szeretik rossz szinben feltuntetni magukat, amit meg is ertek. Viszont bevallom, eppen ezen a teren nekem meg nem sikerult komoly eredmenyeket elernem. :D


Nekem inkabb az szurt szemet, mennyi itt az "eros, fuggetlen" no, akik folyamatosan arra biztatjak a parkapcsolati problemaban szenvedo embertarsukat, hogy a parjuk legkisebb hibaja miatt rogton dobja is ki ot. Felelmetes, mennyire elterjedt ez a divat, hogy ha valami hiba lep fel, megoldaskent egyedul a menekulest latjak. Felelmetes es kiabrandito, de talan tul konzervativ vagyok e kerdesben.


23L

2016. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7: Te biztos lány vagy? :D Fura ilyet olvasni egy nő ujjaiból...
2016. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivel én értelmiségi körökben mozgok mind munkahely mind barátok szintjén, ezért igen, nagyon sok az értékes, jó humorú, lehengerlő személyiségű férfi. A sportos nem mindre igaz, de bőven kompenzálni tudják és pont annyira kapkodnak utánuk a nők, mint a kisportolt barátaimért.


Hogy itt mindenki ilyen szerencsés-e, azt nem tudom, de én ebben élek.

A társkeresés pedig nekem sem jelent problémát, mert egyrészt elég jó nő vagyok, másrészt pedig tudok az ismerősi körből "válogatni". Nem nagyon szoktak nálam próbálkozni sokan, mert ahogy szingli leszek, gyakorlatilag jön egy új azonnal, akivel már korábban is megvolt a közös hang, közelebb kerülünk egymáshoz és lám itt az új kapcsolat.. A többinek nagyon ideje sincs, főleg mert én sem várok tétlenül ha valakitől akarok valamit.

2 hónapnál hosszabb szünetem szerintem nem volt még..

2016. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7 vagyok. Nem muszaj elhinni, amit irok. :D Talan, ha osszejottem volna par pasival, en is fent hordanam az orrom, szoval nem akarok alszent lenni. De egyelore nem ez a helyzet. :)


23L

2016. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!