Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is túl erőltetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl erőltetett a társkereső oldalon való ismerkedés?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy egy ilyen oldalon való ismerkedés nagyon kényszeres. Akkor most randi lesz most vagy lesz valami vagy nem. Érezni kell mindjárt a kémiát. Ha nem érzem akkor semmi nem lesz, közbe ha pl. Kollégák lennének lehet a legnagyobb szerelem lenne köztük csak épp nem az azonnali szikra volt. Erőltetetten akarom érezni azt az érzést.
2016. febr. 22. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem szoktam párkeresési célból ismerkedni. A kollégáimat ha akarom, ha nem, megismerem. Aztán kialakulhat belőle nagy szerelem.

A társkereső, egyéb internetes ismerkedés, vagy akár egy buliban megismert idegen, akivel másnap találkozhatnék.. Kösz, nem.

2016. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, ugyanúgy voltam vele én is: sosem ismerkedtem párkeresési célból. Mert az nekem is izzadtságszagú. Inkább megismertem embereket, pl. munkahelyen vagy baráti körben vagy akárhol.
2016. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Interneten való ismerkedés a társkeresés utolsó megkeseredett fázisa mielőtt végleg feladja az illető. Több évnyi kudarc után.
2016. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki társkeresőre felregisztrál az olyan is. A kutyának sem kell. Vagy kamureg, vagy csak szórakozni jár oda.
2016. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi megkeseredett ember!

4 és fél éve vagyunk együtt, interneten ismertük meg egymást. Egyikünk se volt kétségbeesett. Csak úgy voltam vele, hogy egy csomó olyan embert meg lehet ismerni, akivel a valóéletben sohasem találkoznék.

A barátnőm 3 és fél éve ismerte meg a srácot, azóta férjnél van.

A főnöknőm nem tudom pontosan, de kb 4-5 éve ismerték meg egymást, most épp babát várnak.

Biztos millió sikersztori van még. Szerintem, ha a megfelelőbe botlunk bele, akkor semmi sem erőltetett, semmi sem kínos.

26N

2016. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!