Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek extrém nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek extrém nagy mellű nővel?

Figyelt kérdés
Tényleg a lehető legnagyobb kosárméret is kicsi rá. És picit duci, tehát ne kövér.
2016. febr. 25. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem ezt venném figyelembe alap esetben, de én a kicsi/közepes mellű nőket preferálom törékeny testalkattal szóval nem valószínű. 19F
2016. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Bejön a nagy mell, nem lenne gond. Ami zavarna, az a mások általi hozzáállás lenne: a beszólogatás, nyáladzó tapló férfiak, a pusztán emiatt a lányt ribinek mondó emberek, meg ilyesmi.

A testi adottságainak egy részéről az ember nem tehet, igyekszem ezt mindig észben tartani.


Ugyan nem vagyok nyáladzó tapló, de egy képet mégis megnéznék, hogy kb miről van szó :D

2016. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy nőnek azért van nagy melle mert dagadt, az olyan mintha egy pasinak azért van kockahasa mert vézna sorvadt teste van.


Ez a "duci" ez nekem kizáró ok, de ha karcsú lennél és úgy lennének extrém nagy melleid akkor az nagyon jó lenne, nekem bejönnek az olyan csajok.

2016. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jóhogy !
2016. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi de nem hiszem kicsi vagy kozepes és formás test a picit húsosabb még oké de van határ attól fugg jol e áll a nonek vagy nem de a nagy mell meg az extrém nagy nálam hátrány!
2016. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

Nem tudna zavarni.

És olyan nincs. Mindenkire van méret. Csak többnyire megállnak E körül.

2016. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Wow

minden nap tittyfuck :D

2016. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hee, megbeszeltuk h osszejovunk, most mar nem vonhatod vissza!! :)
2016. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretem a telt nőket és cicimániás vagyok, úgyhogy ha a személyiségünk is passzol, akkor mindenképpen.

34/F

2018. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!