Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki mar csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki mar csak par evre van a 30-tol, vagy mar meghaladta es meg nem szexelt, es nem is volt meg baratnoje, bartja?

Figyelt kérdés
Hany evesek vagytok es mi a nemetek?

2016. febr. 17. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Defektes vagyok, nekem ehhez érzelem is kéne :) És nem is egyéjszakás kalandként szeretném megélni. Na azt se mondom, hogy házasságig várnék vele :) csak egy olyan emberrel szeretném ezt "csinálni" aki szeret és én is szeretem.
2016. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak csodák utolsó, ha nekem sikerült az általad megfogalmazott célkitűzés, akkor neked is fog. Igaz nem happy end lett a vége, és azóta még inkább hiányzik mind a szerelem, mind a testiség, de elmondhatom, hogy csodás volt az első és eddig egyetlen együttlétem, azzal akit szeretek/szerettem.
2016. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

33/F

Én már lemondtam a témárol 15 sikertelen évután belefáradtam a dolog üldözésébe. Fizetni nem fogok érte azért ennyi gerinc marad bennem

2016. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!