Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta, hogy társkeresőkön a nem túl szép lányok a legflegmábbak és legrosszindulatúbbak? Miért?

Figyelt kérdés
Pont olyanok belsőre, mint külsőre.
2016. febr. 17. 09:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

De miért kéne egy csúnya lánynak kedvesnek lennie? Ha ő alapból ilyen, nincs joga annak lenni, aki, csak mert ronda?


Ezzel ti adtok a szép lányoknak jogot, hogy segggfejek legyenek. Ti értékelitek fel a külsőt annyira, hogy aki nem viselkedik kinézetének megfelelően, az mire fel teszi ezt.

2016. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11es: fején találtad a szöget.


mire fel teszi, ha nem szép?


legalább ellensúlyozná kedvességgel, figyelmességgel.

2016. febr. 17. 10:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért legyek kedves azzal, aki csak rövid ideig akar velem lenni? :-)
2016. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
és akivel nem rövid ideig akarok együtt lenni? :)
2016. febr. 17. 11:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Hosszú távra meg minek olyannal, aki nem tetszik?
2016. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezt te írtad, kérdező: "nem vagyok velük hosszú távon" - aki így áll hozzá, ahhoz én is úgy álltam mindig. :-) Nekem más terveim és céljaim vannak, így aki csak használni akart volna rövid ideig, annak megmondtam, hogy nem én vagyok az embere, esetleg beszélgetni lehet, ha akar, de többre ne számítson.
2016. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ha te vagy az első válaszoló, akkor szomorú, hogy nem értetted meg ennyi idő alatt.


Van olyan hogy tetszik, de tudok, hogy nem lehetne belőle szépségkirálynő, sem playmate, és valszeg az andy vajna féle milliárdos gazdag papikák se őket vennék el mutatóba.

de attól még tetszhet.


tetszik érteni?


amúgy az ezelőtti hozzászólásomban kivételesen hülyéskedtem. nem vagyok akkora tapló.

2016. febr. 17. 11:19
 18/19 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Kíváncsi lennék miért lettem lepontozva, ez így történt. Azt sem tudom ki volt, rám írt chaten, anélkül, hogy bármit tudott volna rólam, és elkezdett mocskolni, hogy én biztos olyan vagyok mint a többi férfi, meg mittomén... Mégis hogy van pofája engem valakinek ismeretlenül lehordani?

2016. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De kérdező, a szép lányok se genyózhatnak. A csúnyáknak meg nem kell megjátszani magukat.

Mindenki olyan, amilyen. Az, hogy valakinek milyen az arcberendezése, genetika, nem az ő hibája.

Akkora csicska meg nem lehetsz, hogy egy csinos pofinak elnézed, ha szemét.

2016. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!