Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta, hogy társkeresőkön a nem túl szép lányok a legflegmábbak és legrosszindulatúbbak? Miért?

Figyelt kérdés
Pont olyanok belsőre, mint külsőre.
2016. febr. 17. 09:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg kaptak sok $zart a nyakukba és ellenségesek lettek.

De te mit is akarsz a neked nem tetsző lányoktól?

Gondoltad, hogy esetleg őket könnyebb megdönteni, mert elolvadnak 2 szép szótól?

2016. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

írtam én, hogy nekem nemtetsző nőkről van szó?


angyalkám, lehet hogy ez fájni fog, de ha tetszel egy pasinak, nem biztos hogy attól még playmate-nek lát téged...

2016. febr. 17. 09:37
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Tisztában vagyok vele, hogy vannak a megalkuvó emberek. Én ezt kiszúrom, ki az, aki megalkuvásból kezdene, mert épp nincs más.

Én ilyennel nem jönnék össze, de nekem se kéne senki, aki nem tetszik annyira, csak azért, hogy legyen valakim.


(A "nem túl szép" nálam egyenlő azzal, hogy nekem nem tetszik. Aki tetszik, azt szépnek látom.)

2016. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
sok nő nem szúrja ki...
2016. febr. 17. 09:47
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
De miért jó olyannal lenni? Ezzel a másikat is átveri az ember + saját magát is...
2016. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok velük hosszú távon. és őszintén szólva, manapság már nem csinálok ilyet. inkább egyedül...
2016. febr. 17. 09:51
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
mert defektesek. De hányszor szajkóztam már itt, hogy a társkeresőn fölösleges időpocséklás keresni. A flegmaság pedig 1 féleképpen kerülhető el, ha a lány hódol be. Sokat számít, hogy ki fut ki után. Én el is kerülöm ezzel a felesleges köröket. Jó példa haverom, évek óta próbálkozik csajoknál. SZerintem jóképű srác, kondiba járós fajta, okos srác. A kapcsolatai többnyire a bnői hibáiból lettek vége és már neki is a faxa kivan az egésszel. Mára ő is ezt a stratégiát követi teljesen jogosan. A sok hülye pitsa kikészíti az embert idegileg.
2016. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
"nem vagyok velük hosszú távon" - Talán ezért olyanok, mert ők hosszú távra szeretnének társat, te meg csak szórakozni akarsz.
2016. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Nálam pont a napokban volt, hogy egy valószínűleg megkeseredett nő, csak azért rám írt, hogy valahogy belém köthessen. Aztán mikor látta, hogy, nem tud felhúzni, ki is lépett. Igen, kifogni ilyeneket...
2016. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Én még nem tapasztaltam az ellenséges, flegma stílust, de nálam akiknek társkeresőn nem voltam a zsánere, azt kamuzták hogy csak kiváncsiságból regisztráltak fel (egyrészt hogy megnézzék milyen a pasi kínálat, másfelől meg visszaigazolást kapjanak a férfiaktól hogy sokuknak bejönnek így visszajön az önbizalmuk és folytatják más szerencsétlen férfiak szopatását, hülyítését.)
2016. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!