Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év feletti férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti férfiak, ti hogyan reagálnátok egy legalább tíz évvel fiatalabb lány közeledésére?

Figyelt kérdés
30 év feletti férfiak véleménye érdekelne, hogyan reagálnának ha tőlük legalább 10 évvel fiatalabb lány akarna közeledni hozzájuk? Zavarna a nagy korkülönbség, vagy komolyan tudnád venni a lányt? Elég lenne kis utalás/flört, hogy a lány jelezze, hogy van esélyed nála, és átvennéd utána a kezdeményezést, vagy jobban bejönne, ha a lány egyértelművé tenné, hogy mit szeretne?

2016. febr. 16. 08:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat itt is és üzenetben is. További hozzászólásokat, véleményeket is szívesen fogadok! :)

Amúgy 25 éves vagyok, és már régóta tetszik egy pasi aki most lesz 38 de eddig még nem mertem közeledni hozzá. Amennyire tudom, nincs családja.

2016. febr. 16. 16:03
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Elhajtanám. Próbálkozzon a saját korabeliekkel.
2016. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnek a válaszok. Bár a #7-es hozzászóló válasza kissé "elszomorított", és eléggé lenézőnek/lekezelőnek is éreztem bizonyos részeken, de azért voltak olyan pontok is, amelyekkel egyet tudok érteni.
2016. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan érzésem, hogy majd hasonló válaszok érkeznek, mint a 7-es, ezért sem mertem lépni még az én esetemben... azért még szívesen várok további véleményeket :)
2016. febr. 17. 00:55
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
Engem soha nem zavart a korkülönbség (volt 2-3 ilyen kapcsolatom). Viszont csak akkor kezdek bele komolyabban, ha a lány visszajelzi, hogy vevő rám.
2016. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
Megdugnám.
2016. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
:)
2016. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Titusztitusz ***** válasza:
Önmagában nem zavarna az a dolog, ha egy nálam 10 évvel fiatalabb hölgy szimpatikusnak találna, viszont ez esetben nemigen lenne elég holmi "utalás,kis flört" a hölgy részéröl, egyértelmü és konkrét utalás kellene ahhoz, hogy komolyan is vegyem...
2016. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Pont 30 vagyok, a 7-es válaszoló tényleg feltette az i-re a pontot. Személy szerint, azt gondolom ez a helyzet azert más, mint amit o leírt, 25 évesen amikor mar dolgozol valahol akkor ez normális tud lenni. A húgom es a férje között 10 ev van, es jól kijönnek mar több mint 5 éve.
2016. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%

60 vagyok! Tetszenek a fiatal lányok! Inkább az a baj hohg azt hiszik, nekem már nincs szexuális életem! De tévednek!

Nem kell jelezned, csak kicsit nyitottnak lenni!

Egy férfi vegye már észre hogy tetszik egy lánynak! Ha nem , nem érdemel meg!

2016. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!