Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év feletti férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti férfiak, ti hogyan reagálnátok egy legalább tíz évvel fiatalabb lány közeledésére?

Figyelt kérdés
30 év feletti férfiak véleménye érdekelne, hogyan reagálnának ha tőlük legalább 10 évvel fiatalabb lány akarna közeledni hozzájuk? Zavarna a nagy korkülönbség, vagy komolyan tudnád venni a lányt? Elég lenne kis utalás/flört, hogy a lány jelezze, hogy van esélyed nála, és átvennéd utána a kezdeményezést, vagy jobban bejönne, ha a lány egyértelművé tenné, hogy mit szeretne?

2016. febr. 16. 08:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

nagyon örülnék!

20 körüli hölgy utalna h bejövök neki,nem utasítanám el.

de ha egyértelműen közli amit szeretne az az igazi..

53F

2016. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
A 30 feletti férfiaknak is más-más személyiségük van,de ha a lány felnőttként viselkedik akkor természetesen komolyan lehet venni az érdeklődését.Ha a lányt láthatóan nem zavarja a korkülönbség és komoly kapcsolatban gondolkodik akkor részemről bármi lehetne,de mivel foglalt vagyok indokolt a feltételes mód.
2016. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívan reagálnék. Ha csak flörtöl, akkor én sem veszem komolyra, ha tényleg akar valamit, akkor egyértelműen közölje ezt, mert alapvetően nem abban a korosztályban keresgélek. 33/F
2016. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha kölcsönös akkor jó😊
2016. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 mikeXxX ***** válasza:
100%
Mivel legalább tíz évet letagadhatok így ha érteles lányról lenne szó akkor természetesen semmi akadálya nem lenne a dolognak de tegye egyértelművé már kinőttem a gyerekes játékokból :D ! 36f
2016. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Naná, h mindenki azt fogja írni, h persze,kezdeményezz, sőt mondd ki egyértelműen, h le akarsz velük feküdni. Nehogy már nekik kelljen fáradozniuk, meg hát legyen csak a tied a felelősség, ha egy foglalt 30-asra rámászol, legyél csak te a rib.anc, ő csak áldozat, hisz nem ő kezdte.

Ez a legkényelmesebb, h te kezdeményezel, mert így nincs kockázat, hogy beégnek egy visszautasításkor.

2016. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem leszek népszerű.


Ha épp jókedvemben vagyok, és kanos is, akkor lehet, hogy belemegyek, és meghajtom, mint a lopott biciklit. Sima ügy. Közben ha igényli, akkor meg a "komoly kapcsolatot akarok, és milyen érett vagy a korodhoz képest" lemez.


Ha nincs rá igényem, akkor figyelembe se veszem.

Egy 20 éves lány még gyerek, a szülei ordibálnak ha nem ér haza este 10-re, engedélyt kell kérni hogy nálam aludjon, általában nem dolgozik, tehát fizethetek én mindent. De persze a pénz nem számít, a mai nők nem ilyenek...

Még élni akar, tehát komoly kapcsolathoz várni kell. Nem tartom helyesnek, ha valaki ilyen fiatalon és tapasztalatlanul házasodik, nem érett a gyerekvállalásra. Én meg még öt-hat évet várjak rá, ennyit pazaroljak el az életemből. A gyerekem ballagásán meg nagypapának néznek. Na nem...

A másik, hogy még az önálló élet kezdetén jár: éveket kell várni, mire lesz egzisztenciája, és összeköltözhetünk, addig meg lásd fent: este vihetem haza tízre, mert a anyukája nem engedi el suliidőben.

Ahhoz is éveket kell dolgoznia, hogy GYED-et kapjon, tehát megint ott tartunk, hogy ő építi az életét, az enyém meg fogy, és se gyerek, se házasság.

Azt meg egy nő se várja el, hogy én eltartom, amíg tanul, aztán szül egy-két gyereket, és eltartom az egész családot, és 30 évesen pályakezdőként nem talál melót, akkor eltartom élete végéig.

Hát nem! Legyen csak saját keresete, aztán összekötjük az életünket.


Alapból úgy gondolom, ideje lenne lehorgonyoznom. Ehhez kell egy megfelelő nő.

Egy kislánnyal csak elpocsékolom az időm, meg lekötöm magam úgy, hogy mást elszalasztok.


Persze, nyugodtan kínálkozzon fel, adja a jeleket, szívesen le is rendezem, aztán pár hét után kiteszem.

Addigra pont meg is unom.

2016. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
A 7-esnek minden szavaval egyetertek :)
2016. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

A 7-essel értek egyet MINDEN tekintetben !!!!

35/F

2016. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Kevéssel 30 alatt vagyok, de nekem nagyon imponálna, ha egy 16-18 éves lány (aki korát meghazudtoló komolysági szinten van) közeledne hozzám. Ez nagyon nagy bók már önmgagában.
2016. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!