Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a "nem vagy az esetem" kijelentés tulajdonképpen azt jelenti hogy ronda vagy?

Figyelt kérdés
Csak ez egy szebb toleránsabb kifejezés
2016. febr. 13. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, de pl ha tobben is mondtak mar, hogy jol nezel ki, akkor tenyleg nem vagy az esete
2016. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlenül, jelentheti azt is, hogy pl. félénknek (vagy "férfiatlannak") tart, nincs egzisztenciád, nem tudod őt szexuálisan felizgatni stb.
2016. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem, van olyan pasi akin látom hogy nem csúnya az arca, csak egyszerűen túl vékonyka, túl félénk, túl komoly, teljesen más stílusú mint ami nekem tetszik, és akkor nem az esetem.


Pl. van egy nagyon jó barátom, kicsit magasabb nálam, de teljesen szálkás, összesen 70 kg, fel van nyírva a haja, de egyébként imádom, mert jófej, jól el tudok vele beszélgetni és nagyon helyes is, meg kedves, udvarias, csak nem az esetem. :D Ő se tart engem se rondának se nyominak, csak más lányok tetszenek neki.

2016. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Titusztitusz ***** válasza:
0%
A legtöbb esetben szerintem ez lehet az ok valóban...(Én még sose láttam eddig olyat, hogy egy helyes, jó kinézetü férfinek/fiúnak azt mondta volna bármely nő is, hogy "nem vagy az esetem"...)
2016. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Azt jelenti, hogy csúnya vagy. Én is már megkaptam párszor. Elég alávaló szöveg.
2016. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jelentheti, bár én a férfiak többségét, akit látok, nem tartom rondának. Nálam ez a kifejezés inkább azt jelenti, hogy teljesen más világ vagyunk, és nem működne köztünk egy párkapcsolat. Viszont az emberek sokfélék, szóval attól még lehet olyan nő, akivel passzol az illető.
2016. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy fiú haverom, aki tetszik is, és nagyon vicces aranyos srác is, mégsem érzem mellette azt, hogy húú, kell nekem ez a pasi, inkább csak barát. De ez nem azt jelenti egyáltalán, hogy csúnya, mert helyes srác.
2016. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Nem. Rengeteg átlagos pasi van, vagy olyan, aki sokaknak tetszik, de nekem meg nem. A nem vagy az esetem azt jelenti, hogy az adott csaj semmit nem akar tőled, mert nem vonzódik hozzád akár belső, akár külső tulajdonságok miatt.
2016. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Elég buta és frusztrált aki szerint ez "alávaló". :DD

2016. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nalam legtobbszor nem azt jelenti, hogy csunya vagy. Azt jelenti, h nem trtszik a stilusod. Ertek ezalatt oltozkodest ( nem markara gondolok vagy a ruhazat arara) es/ vagy beszedstilust, frizura vagy nem tudok azonosulni az erdeklodesi koroddel.

N

2016. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!