Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen rosszul kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Harry Potter_ kérdése:

Tulajdonképpen rosszul kellene éreznie magát annak, aki nyíltan elmondja, hogy csak kefélni akar?

Figyelt kérdés

Több kommentet és véleményt látok, hogy milyen erkölcstelen dolog az, ha valaki csak szexkapcsolatot akar, és nem akar "megkomolyodni"


Erre én azt mondom, a p*cs*ba a megkomolyodással. :-) Ráér az akkor, amikor az ember már kitombolta magát. Haver nemrég nősült meg, de előtte nem egy csajt megkefélt, és most boldog házasságban él.


Miért is baj az, ha valaki nem akar még feleséget gyereket, meg ilyeneket? Elsődlegesen azok válaszai érdekelnének, akik a szívükhöz kapnak, ha meghallják azt, hogy valamelyik ismerősük egyéjszakás kapcsolatot létesített.


2015. okt. 18. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Aha, szóval mondja ezt az, akinek elvileg barátnője van. (Valamelyik mai kommentedben írtad, ez is csak szexkapcsolat?)

Szóval nem értem a logikádat, szerinted csak az élhet boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban, aki végigkeféli a fiatal éveit? Érdekes gondolkodás. Pl. sem én férfiként, sem a nővérem nőként nem követtük ezt soha. Ő konkrétan a 2. pasijához férjhez ment, mert nem volt soha szüksége arra, hogy keféljen boldog-bldogtalannal. De ismerek több férfit, akiknek elég volt 2-3 barátnő ahhoz, hogy utána megnősüljenek, vagy komoly kapcsolatra adják a fejüket.

Én nem ítélem el az egyéjszakás embereket, de kerülöm őket, engem hidegen hagy ez a dolog, mert magam is a komoly kapcsolatok híve vagyok.

2015. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Szerintem annak kéne rosszul éreznie magát, aki belemegy a kapcsolatba, ezt akarja, de nem mondja meg. Aki megmondja, azzal nekem semmi bajom. Nem én leszek a párja, de tudom, hogy senkinek sem fog váratlan csalódást okozni.
2015. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz a választ. Jó, hogy így emlékszel a kommentjeimre. :D


A kérdést nem az én szemszögömből írtam ki. Továbbra is azt mondom, ez a megkomolyodás hülyeség egy bizonyos időszakban. Ha nem lett volna más nő is a mostani barátnőm előtt, minden bizonnyal nem érezném magam jól. Sőt, neki is jó, mert egy tapasztalt pasival lehet együtt. Ilyen szempontból jót tettem vele, meg magammal is.


Én azt gondolom, hogy a férfiaknak szüksége van egy csajozós időszakra. Szerintem minden pasi ezt tenné, ha lenne rá alkalma, csak vannak, akiket gátolja valami. Például a félelem az ismerkedésről, ezért annak is örülnek, ha akad nekik egy nő, aki mellett leköthetik magukat. Pedig ha mindennap 10 bombázó kopogna az ajtajukon talán másképp gondolkodnának.


Nem mondom persze, hogy nincs olyan pasas, aki ne lenne speciálisan a komoly kapcsolatokra programozva, de én csak olyanba láttam eddig ilyet, aki nem volt túl népszerű a hölgyeknél. Akinek felkínálkoztak a nők, az kivétel nélkül élt a lehetőséggel.

2015. okt. 18. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké, naivnak hangozhat a válaszom, de hidd el, anonim oldalon sem akarom magam leégetni :D De a páromnak lett volna csomó lehetősége nőkkel lenni, aztán mégis én vagyok a 3. barátnője, és most májusban lesz 30. Nem azért volt előzőleg 4-5 évekig hűséges kapcsolatokban, mert nem volt rá lehetősége, és félt az ismerkedéstől, a magánytól. Most persze, mondhatod, hogy jah, kamuzhatott is akár, de elmesélte a legtöbb részeg bulijának az emlékezetes eseményeit, voltak ott csajok dögivel, akik őt akarták, aztán valahogy mégsem. Szóval, a véleményed eleve megcáfolódott, nem MINDEN pasi vágyik ilyesmire :) És hidd el, több év tapasztalatának kapcsolatban én mindenképpen jobban örülök, mert nem mindegy, hogy 100x próbálta el ugyanazt a mozdulatsort mindig mással, vagy egy emberrel 100 különböző dolgot gyakorolt be (ha érted, mire gondolok ;) ).


Nade, hogy a tényleges kérdésedre válaszoljak. Szerintem azzal nincs gond, ha valakinek éppen nincs igénye hosszú, komoly kapcsolatra (legyen nő vagy férfi- merthogy, te csak férfiak igényeiről beszéltél, de hé, szerencsére már tudjuk, hogy nők is élvezhetik a szexet-, bár lehet, én kicsit elfogult vagyok, nekem volt ilyen időszakom nőként), de az mindenképpen elítélendő, amit egy közelebbi barátom csinál a nőkkel: ő tudja, hogy max 5 éjszaka, 5 dugás, és onnantól kezdve vége. A lány viszont nagyon beleéli magát, szegényke viszi a szivecskés takarót meg az illatos gyertyát a pasi lakására. Most nem azért, ő is kicsit előreszaladt, de ebből azért eléggé látszik, hogy neki tök más szándékai vannak. A pasi, aki tudja, hogy ebből nem lesz semmi az 5. dugás után, és mégis tovább hülyíti, na, az szerintem nagyonis elítélendő, és nem ártana pár pofonnal illetni. Ha mindkét fél tudja, miről van szó, akkor felnőtt emberek átgondolt döntéséről beszélhetünk, és azzal nincs gond. De ha valamelyik fél komolyabbnak gondolja a kapcsolatot annál, mint ami, akkor a másik elég genyó, hogy ezt kihasználja és nem szól neki időben.

2015. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

@22:10


A véleményem nem cáfolódott meg, mert a utolsó bekezdésben fenntartottam a lehetőségét annak, hogy vannak ilyen pasik, csak én még nem találkoztam ilyennel. (Tessék újra olvasni a kommentet.). A történeted mindenesetre tényleg eléggé gyanús, (van egy pár tippem mi lehetett ennek az oka) de mivel nem tudom kideríteni azt, hogy mi volt ott pontosan a háttérben, így azt mondom, hogy oké, elfogadom amit mondasz, hiszek neked. De ugyanakkor ne keverjük a szezont a fazonnal, mert pár százalék kivétel nem szünteti meg a szabályt. A nők több mint 90%-a például az életében valamikor hosszú kapcsolatot akar, attól hogy van 1-2 kivétel, aki sose akar férjhez menni, vagy még együtt élni sem valakivel, nem szakítja darabokra az általánosan elfogadott elméletet.


A közelebbi barátod meg nagyon jó fej, csak így tovább! Furcsa mód nekem az ilyen botrányaim adták a belépőt más lányok életébe, mert kíváncsiak voltak rám. Nem pedig az, amikor kedves voltam velük. Tudom, hogy ezen most megbotránkozol, de szerintem valahol tudat alatt a lányok is élvezik ezt. A nők nem hülyék, rögtön le tudják vágni, hogy egy pasas kalandor vagy komoly alkat-e. Ennek ellenére, hogy mégis futnak az ilyen után, csak azt jelzi, hogy működik az ősi ösztön. Szóval nem kell őket annyira sajnálni, hidd el, maguk is élvezik a rosszalkodást tudat alatt.

2015. okt. 18. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár én "nem kapok a szívemhez" ha meghallom az egyéjszakás kapcsolatot, de nagy különbség van aközött, hogy csak a pasi gondolja "csak kefélésnek" a dolgot, vagy mindketten. És ezt értem arra is értem, ha többszöri alkalom. Ha mindkét fél számára jó akkor nincs vele baj. Attól még, hogy az ember megkomolyodik, nem muszáj rögtön elköteleződni, de azért okosan kell habzsolni az életet.
2016. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!