Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tulajdonk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tulajdonképpen a barátom?

Figyelt kérdés

Nem értem a barátom.. Lassan másfél éve vagyunk együtt.Így suli közben hétköznap általában 20-30 percre látom,de van olyan is,hogy egy nap egyáltalán nem.Hétvégén 3 órát szoktunk együtt lenni,általában mindig délután.Amikor veszekedtünk azt mondta,hogy ő már nagyon régen nem volt együtt a barátaival délután és jó lenne,ha néha délelőtt találkoznánk.Miután már nem volt mérges,megkérdeztem és azt mondta,hogy semmit sem gondolt komolyan. Most viszont ezen a héten is délelőtt akar velem találkozni egy keveset,pedig régebb mindig azt mondta,hogy délután sokkal másabb és sokkal jobb.Elmondja azt is,hogy szeretne a barátaival lenni,majd azt,hogy nem is olyan jó,mint velem,velem a legjobb és legszívesebben velem lenne mindig.A barátaival unatkozik és velem sokkal jobban érzi magát. Egyáltalán nem értem. Egyszer ezt mondja és egyszer azt.. Most mire gondoljak? Kicsit rosszul esik,mert 7 napból 3-szor tudnánk úgy találkozni,hogy tényleg többet legyünk együtt. Szerintetek?

16 évesek vagyunk.


2013. febr. 27. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha kellenek a barátok is...
2013. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit fiatalok vagytok ezekhez a dolgokhoz, de mindenképp próbáld meg vele őszintén megbeszélni. Azt, amit ide leírtál kicsit összeszedettebben mondd meg neki is. Én ezt tudom ajánlani. Aztán meg: estefelé, este miért nem tudok találkozni? Egyet filmezni közösen, vagy elemnni sétálni...
2013. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!