Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincs kedvem keresgetni a társam, ha nem jön magától ez az egész?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Fiú vagy vagy lány.

Utóbbi esetben este kilencig meglesz amit keresel...

2016. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Semmit. Éld az életed, dolgozz, szórakozz, csináld azt amit szeretsz s majdan eljő egyszer.

:)

2016. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
#1 Ha lány még 9-ig se kell várnia. 10 perc 10 levél! :D
2016. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és ugyanígy vagyok a dologgal. Tinder? Fúj... Szórakozóhelyek? Fúj... ( amúgy is szar a zene :D )


Szerintem a keresgélésben van némi elkeseredettség. Az élet úgy is úgy hozza majd hogy egyszer meg fogod ismerni akire szükséged van! :)

2016. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

1-es vagyok

Mondom, ha lány vagy, akkor hallgathatsz 4-esre és várhatsz a sült galambra, hisz a punci mindig is keresett áru lesz.

Ha viszont férfi vagy, akkor jól szélirányba álltál a reménytelenség felé...

Senki sem fog szánalomból "rád találni", ugye tudod?

2016. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így vagyok vele...

24 éves lány vagyok, de egyszerűen nem akarnak összejönni ilyen téren a dolgaim. És nem, nem azért, mert antiszociális lennék vagy magasak lennének az elvárásaim. Most jönne a következő "kedves" beszólás itt egy-két embertől, hogy: "hát akkor ronda vagy!" Nem tartom magam rondának, de nyilván egy szépségkirálynőnek sem...Teljesen átlagos vagyok. De lehet, hogy ez a baj, én már nem tudom. Csak azt nem értem, hogy mások miért találnak könnyen pár én meg miért nem?!

Na tessék, már "picsogok" is...:D

2016. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os.

Nincs gond a picsogással.

Hogy mások miért találnak maguknak könnyen, az sok tényező függvénye.

Pár éve olvastam(talán egy cikkben)egy lány nyafogását, hogy a szórakozóhelyen nem vele foglalkoznak a fiúk, pedig ő tényleg szép, hanem a sokkal kevésbé szép, de "bevállalós" lányokkal.

Azt gondoltam magamban, hogy milyen érdekes hangozhat a srácok oldaláról ugyanez a felállás, mert sztem azt mondanák, hogy ott van az a fapicha, minek pazaroljam rá az időmet, mikor ez a lány, lehet h nagyobb darab, laposabb mellű, szemüveges, de legalább nyitottnak tűnik rám.

Ha mutatsz nyitottságot, érdeklődést, akkor várhatod, hogy keresni fognak, de ha direkt elzárkózol, akkor nem hogy jóval kevesebben fognak megközelíteni, hanem konkrétan kerülni fognak téged.

Gondolkozz a srácok agyával: puncit szeretnél, that's for sure, a többi meglátjuk. Kivel foglalkoznál? Mademoiselle Fapicha a la Búvalbaxott vagy a láthatóan szexuálisan aktív, mosolygós, nyitott átlagos csajjal?

2016. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mostanában nyitott vagyok szerintem..

Nem szeretnék laza kapcsolatot egyébként, az összejött volna már egy jó párszor.

2016. jan. 31. 19:55
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Jahhh, nekem sincs sokszor kedvem hozzá, negyven elmúltam és még egyedül. Gondolkozz el ezen.
2016. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Láthatóan szexuálisan aktív?

Nem tudom, aki kirak mindent, stb az nem igen kell. Pasi létemre.

2016. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!