Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha két hónap alatt 2 randim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két hónap alatt 2 randim is összejött átlagos nőkkel társkeresőn, akkor mégsem vagyok ronda?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon rondának gondoltam magam, de két randim is volt társkeresőről, lehet mégsem vagyok ronda?
2016. jan. 30. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Simán lehetsz ronda attól, hogy nekik esetleg bejössz. :D
2016. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól mert nulla önértékelésed és önbizalmad van, ami miatt rondának tartod te saját magadat, az nem biztos, hogy így is van.

Azért mert te magadnak nem tetszel, attól még másnak tetszhetsz.


És miért nem tudtál egy nő mellett megmaradni?

2016. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És lett ebből a két randiból több is?

Valakinek te is tetszel úgy, ahogy vagy.

2016. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaguar : odabasz az építő kritika :)) felnyerítettem a válaszodon.
2016. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. nem akartak
2016. jan. 30. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
De a vicc az hogy még igaz is lehet amit mondasz.
2016. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert, majd lesz, akivel összejön. :-) Az önértékelésedet meg hozd helyre.
2016. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem vagy ronda. Egy ronda srácnak még csak vissza sem írnak a lányok, a randiról meg maximum álmodhat egy ronda srác. Sajnos ez az igazság. Én tényleg ocsmány vagyok minden lány szerint és még alacsony is: ezzel tökéletesen összhangban van, hogy 29 évesen még csak nem is randiztam.
2016. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!