Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos nő találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nő találhat társat egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Húgom átlagos aranyos csendes lány már két éve egyedül van. Nagyon szeretne már egy társat. Igénye szerintem nem nagy külsőbe annyi fontos neki hogy kövér ne legyen. Nem baj ha nincs egzisztenciája nem baj ha nem határozott annyi a fontos neki őszinte kedves aranyos pasi legyen.

Én mondtam neki ne menjen fel mert ott csak szexet akarnak meg van valakijük. Próbálom lebeszélni interneten ne.


2016. jan. 26. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igazából én is ilyen lányt keresek és be vagyok regisztrálva.
2016. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszéld le, annyit mondj neki, hogy ne legyen naiv, ne dőljön be mindenkinek, de engedd meg neki, hogy ott is próbálkozzon. Rengeteg olyan pasi van, akik a példádban szerepelnek, csak általában a szexmániások jobban nyomulnak.

Olvasson ehhez hasonló cikkeket és nem lesz gond:

[link]

2016. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én átlag alatti vagyok és férjjelöltet találtam, szóval egy átlagos lánynak még több az esélye, mint nekem :)
2016. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sima ügy, miért ne találhatna?


Mindenhol ez a helyzet, akár munkahelyen, akár buliban ismerkedik: a pasik többsége csak egy numerát keres, és nem ritka, aki csak másodhegedűst, mert megunta a feleségét.


Neten is lehet ismerkedni, csak legyen vele tisztában, hogy ott mindenki azt mond, amit akar, és az is lehet, hogy nem is azzal beszél, akinek kiadja magát.

Legyen óvatos, szkeptikus.


Ha ráír valaki, vegye a fáradságot, és válaszoljon, legalább annyit, hogy bocs, de nem vagy az esetem.

A pasik itt ne hörrenjenek fel, mert aki a bemutatkozó pár sorban is 42315 helyesírási hibát vét, vagy szexre céloz, arról igenis ennyiből lehet tudni, hogy nem fog érdekelni.


Beszélgessen.

A legtöbb ostoba fa.sz már két sor után lebuktatja magát, hogy csak szexelni akar, ezeket ignorálja.

Azzal találkozzon, akivel lehet naponta beszélni, van témájuk, és akire élőben is kíváncsi lenne.


Találka csak nyilvános helyen!

Aki annyira nem veszi a fáradságot, hogy meghívja egy üdítőre, és csak sétáltatja a parkban, mint egy kiskutyát, az se komoly kapcsolatot akar, hanem ingyen menetet.

Aki élőben nem szimpi, annak nyugodtan írja meg a randi után, hogy bocs, de ennyi volt.


Tapasztalatot tud szerezni, lesz pár programja délutánonként, és idővel az sincs kizárva, hogy talál társat.

De ha nem képes elfogadni azt, hogy a netes ismerkedés során sokkal nagyobb eséllyel fut bele olyanba, aki nem felel meg neki, és sok keresgélés után találja meg a párját, akkor bele se kezdjen.


A netes társkeresés ilyen: sok unalmas, zátonyra futott első randi, igen kevés második, és még annál is kevesebb folytatás.

De a nagy számok törvénye alapján egyáltalán nem lehetetlen olyat találni, akivel összepasszolnak.

2016. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De, találhat társat, csak tudni kel használni az ilyen társkeresőket. Meg kell tanulni figyelmen kívül hagyni az egydimenziós szexkeresőket, és számítani kell a hülyékre, perverzekre. Aztán ha talál egy olyasvalakit, akivel értelmesen, jól el lehet beszélgetni, akkor minél előbb át kell vinni az ismerkedést személyesre, nem szabad húzni. Legalábbis szerintem.
2016. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kuldd ide, en olyan aranyos, kedves, rendes vagyok, h be is szopom mindig, mert az ilyen a legtobb csajnal csak baratzona, csak tudnam h miert. Na mindegy, majd egyszer talan.
2016. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen!Átlag alatti is :) Ha van rutinja az internetes csevegőkkel,meg társkeresőkkel, van legalább 1 olyan képe,amin látszik az arca(mosolyogjon!),és egy normál kép,aholaz alkata is átlagos,egy csinos ruhában van,akkor felfigyelnek rá. Ezután ha kap sok levelet,ajánlatot,elkezdhet válogatni, hogy kivel kezd el beszélgetni.
2016. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sőt, csak az átlagos lányoknak van esélyük. (Most belső tulajdonságokra gondolok).
2016. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban társra vágyik, és nem csak szexre, akkor titkolja el, ha esetleg szűz. Minimum egy hónap levelezés, és utána heti találkozások mellett minimum 2 hónap, szexmentes találkozások. Ne válasszon 30-40kmnél távolabbit, és az sem árt ha meg tudja nézni a pasi személyiét.

Nem ez a szentírás, de ennyit, csak a nagyon béna férfi fog várni, a csak szexre, de ő meg kiesik ez idő alatt. Vagy az, aki valóban komolyan gondolja. Sok (nős) ember álnevet, 2. emailcímet használ. Ha nem adja oda a személyiét, akkor gyanakodni kell. Egy szűzre, viszont szinte bárki képes éveket várni, erről csak az tudjon, aki méltó rá. Kellemes meglepetés lesz neki, és talán sosem hagyja el a csajt.

38F

2016. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na en ebben az eveket varok egy csajra dologban nem igazan hiszek, en elkepzelheto h hulyitesnek is ereznem a dolgot, mert lassuk be, annak tunhet. Az oke h azzal fekudjon le eloszor akinel tenyleg erzi h szerelmes bele meg viszont is, de ezt hamarabb is ki lehet deriteni talan.
2016. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!