Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos nő találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nő találhat társat egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Húgom átlagos aranyos csendes lány már két éve egyedül van. Nagyon szeretne már egy társat. Igénye szerintem nem nagy külsőbe annyi fontos neki hogy kövér ne legyen. Nem baj ha nincs egzisztenciája nem baj ha nem határozott annyi a fontos neki őszinte kedves aranyos pasi legyen.

Én mondtam neki ne menjen fel mert ott csak szexet akarnak meg van valakijük. Próbálom lebeszélni interneten ne.


2016. jan. 26. 08:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet,sajnos sok a rossz férfi,

nehéz találni normális férfit,sok sikert kívánok!


Az internet ugyanolyan mint az életben lévő emberek,

hiszen ugyanolyan emberek vannak általában mindenhol.

sajnos kevés a jó,segítőkész,rendes ember! :(

2016. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet, sajnos sok a rossz nő,

nehéz találni normális nőt, sok sikert kívánok, a férfiaknak is!


#11 Ez így már korrektebb. Fordított esetben már kiabálnának a feminácik, és lepontoznának nullára. De én nem pontozlak le.

2016. jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék itt is :) Neked nem tudok üzenetet küldeni, de ha gondolod rámírhatsz vagy a húgod :)


A társkeresőkkel az a baj, hogy több a férfi, mint a nő. A férfiak ismerkednének, a nők meg nem reagálnak a legtöbbjüknek. A nők már csak az egonövelésük miatt járnak oda, hogy minél több pasinak felkeltsék az érdeklődését. Nem csak a divat nők lettek ilyenek szerintem. Sokan panaszkodnak, hogy átlag nővel akarnak ismerkedni, mégsem kapnak választ. A húgod ha profilkép nélkül regisztrál, akkor is számíthat megkeresésekre. Ha profilképpel regisztrál akkor százas nagyságrendben kaphat leveleket sztem 1-2 hét alatt. Lesz köztük szexuális tartalmú, lesz idősebb pasitól. Persze ezeket figyelmen kívül hagyhatja, vagy a zaklatókat le is tilthatja.


Szerintem az a fő baj, hogy a nők elkezdtek komolytalanul viselkedni, játszák a megközelíthetetlent és csak kevés szélhámos jóképű jön be nekik, rájuk várnak és nekik válaszolnak. Így megint ugyanoda jutottunk, hogy kevés pasi fekteti meg a nők többségét. A nők ennek úgy tűnik ugyanúgy örülnek. Sok pasi meg egyre frusztráltabb a nők viselkedése miatt. A húgod ennek ellenére megpróbálhatja, csak leírtam kb mire számíthat. Vannak persze rendes pasik is, akik komoly kapcsolatot szeretnének és vannak nem azok.


Én is csendes vagyok, szeretnék ismerkedni és nem nagyon van lehetőségem. Gondoltam kipróbálom a társkeresőzést és jelenleg így látom a helyzetet

2016. jan. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet ott társat találni, nekem pl.ott sikerült. Csak jól kell tudni használni, legyen egy korrekt, normálisan kitöltött adatlapod, max egy fél éves jó minőségű fényképpel(akár többel is), légy aktív, menj fel mindennap, írj te is levelet, ne félj az alutasítástól. Tanuld meg kiszűrni a hülyéket, válaszolj s normálisoknak, ha mással nem, akkor egy rövid elutasítással, ha nem szimpi. Ne levelezgess sokáig, ha szimpi, személyes randi, és majd meglátod, hogy alakul. Szóval tudni kell használni ezt az ismerkedési formát. Én személyesen nem tudtam ismerkedni, nagyon kis gyámoltalan voltam hozzá. Nekem a net jött be. 4 éve vagyunk együtt, jövőre lesz az esküvőnk....
2016. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mindkét volt páromat ott szereztem és egyből volt többedik randi. Van esélye fentebb leírták a lényeget.
2016. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!