Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, az ilyen pasiról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ilyen pasiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy megy manapság az ismerkedés. Élőben kicsit zsákbamacska dolognak érzem, ha megszólítanék egy lányt az utcán. Nem lehet tudni, van-e barátja vagy van-e kedve egyáltalán ismerkedni és ezeken is túl, milyen tulajdonságai vannak.


Nincs olyan ismerősi vagy baráti társaságom, ahol egyedülálló lányok lennének és ismerkedni is tudnék velük. Neten meg rengeteg levelet kaphatnak a lányok és úgy olvasom a tapasztalatok alapján, hogy nem is igazán válaszolnak.


Nem igazán járok bulizni, vagy szórakozóhelyekre. Elég sokat kell tanulnom. Ezen kívül vannak egyéb elfoglaltságaim is, de ott sem nagyon találkozom lányokkal. Sportolok, van néhány hobbim. Nem iszom, nem dohányzom. Szívesen beszélgetek bármiről. Most úgy látom, nagyon hátrányba kerültem az ismerkedés miatt. Nincs tapasztalatom, mintha nem is lennék érdekes a lányok számára. Hiába vannak céljaim, vagy beszélgetnék szívesen bármiről, mintha mindenkit hidegen hagyna ez.


Nem azok a lányok tetszenek, amik manapság az átlag pasiknak. Én szépnek tartom az átlagos lányt is és a ducibbat is. Nem az érdekel elsősorban hogy néz ki, hanem milyenek a tulajdonságai, milyen a személyisége.


Azt se tudom, hogyan kell egy ismerkedést megfelelően elkezdeni. Tudna ebben segíteni valaki?


2016. jan. 26. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fel kell venni a telefon kagylót és tárcsázni. El kell menni lakásos nőhöz. Ezzel meg van oldva.
2016. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 X0X ***** válasza:

Járj programokra, bulizni, színházba, moziba, kávézni, sétálni a dunaparton stb....

És úgy általában legyél kedves a hétköznapokban, mosolyogj minden nőre akivel kapcsolatba kerülsz (pl. postán, bankban, kávézóban, bkv-n, konditeremben menj oda segíteni ;) stb...)

Aztán ha valaki megtetszik, csak lazán hívd meg egy kávéra....a többi megy "magától". Nem mindenki a "kirakatpasikat" szereti.

2016. jan. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 X0X ***** válasza:

Ja....és még egy fontos:

Szeresd önmagad és legyél jókedvű, szeress élni. Ha a belső kisugárzásod-nyitottságod átjön, akkor keresned sem kell....szembe fog jönni veled.

Én amikor rossz passzban voltam, és nem voltam megelégedve magammal, akkor nem sikerült semmi. Aztán amikor jól éreztem magam a bőrömben, és laza voltam, akkor valahogy jött minden ( és mindenki) magától (gondolom látszott rajtam meg a viselkedésemen, hogy jól érzem magam a bőrömben).

2016. jan. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Élőben kicsit zsákbamacska dolognak érzem, ha megszólítanék egy lányt az utcán. Nem lehet tudni, van-e barátja vagy van-e kedve egyáltalán ismerkedni és ezeken is túl, milyen tulajdonságai vannak." - igen, az ismerkedés zsákbamacska. Mindig. Nem azt mondom, hogy utcán kell leszólítani valakit, de aki esélyes a külseje alapján, azzal ismerkedhetsz alap szinten, ha közös programon vesztek részt. Nem kötelez semmire. Ne akkor akarj valamit egy nőtől, amikor már fülig beleszrettél. Lehet váltanál vele 4-5 mondatot és rájönnél, hogy esélytelen a dolog. Előtte meg 1,5 hónapig csak nézted.

Én nagyon nem akartam ismerkedni, amikor a férjemmel találkoztam, pár mondatot váltottunk csak az egyetemi disznóvágáson, aztán a többi főleg online alakult. 26N

2016. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonlóan vagyok ezzel a dologgal én is. Csak hogy majdnem ugyanolyan szavvakkal éljek: én nem az a lány vagyok aki az átlag pasiknak tetszik. Ugyanis a férfiak is jó néhány elvárást táplálnak a nők felé, így aki nem tip top az le van ejtve. Talán az én helyzetem annyiban más, hogy pl. akivel úgy érzem lehetne több is az a végén közli, hogy amúgy kapcsolatot nem akar, de 1 estére szívesen élvezné a társaságom.

De jelenleg ilyen téren nyugdíjba vonultam, mert unom a pofára ejtést és a sok mézesmadzagot, és mivel társaságokba nagyon én se járok, az egyetemen meg leginkább lányokkal vagyok körülvéve, így nem is erőltetném ezt a dolgot. A levelezésről meg max. annyit szólnék, hogy én speciel eddig mindenkinek visszaírtam, de elég fura emberek találtak be, valakivel még beszélgetni is nehéz.. :D


Az ismerkedésre meg annyit tudnék tanácsolni neked, hogy ne úgy állj hozzá ha ott a lehetőség, hogy az olyan rettentő komoly dolog, amin rengeteg minden múlik, és ne az lebegjen a szemed előtt, hogy minél jobban teljesíts, nehogy elbukj egy komoly kapcsolatot. Sokszor ez a túlizgulás pl. eléggé taszító tud lenni, legalábbis szerintem. Sokkal szimpatikusabb, ha valaki teljes nyugodtsággal megismertetni próbálja magát, úgy ahogy egy azonos nemű vagy bárki más esetében tenni.

21N

2016. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az iskolatársaiddal miért nem tudsz összejönni? Őket ismered annyira, hogy van-e barátjuk és milyen tulajdonságaik vannak.
2016. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki párkapcsolatban él, nem biztos, hogy boldog is abban a kapcsolatban, nyugodtan lehet próbálkozni náluk is. Csak az foglalt, akin fekszenek ;)
2016. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!