Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, az ilyen pasiról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ilyen pasiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy megy manapság az ismerkedés. Élőben kicsit zsákbamacska dolognak érzem, ha megszólítanék egy lányt az utcán. Nem lehet tudni, van-e barátja vagy van-e kedve egyáltalán ismerkedni és ezeken is túl, milyen tulajdonságai vannak.


Nincs olyan ismerősi vagy baráti társaságom, ahol egyedülálló lányok lennének és ismerkedni is tudnék velük. Neten meg rengeteg levelet kaphatnak a lányok és úgy olvasom a tapasztalatok alapján, hogy nem is igazán válaszolnak.


Nem igazán járok bulizni, vagy szórakozóhelyekre. Elég sokat kell tanulnom. Ezen kívül vannak egyéb elfoglaltságaim is, de ott sem nagyon találkozom lányokkal. Sportolok, van néhány hobbim. Nem iszom, nem dohányzom. Szívesen beszélgetek bármiről. Most úgy látom, nagyon hátrányba kerültem az ismerkedés miatt. Nincs tapasztalatom, mintha nem is lennék érdekes a lányok számára. Hiába vannak céljaim, vagy beszélgetnék szívesen bármiről, mintha mindenkit hidegen hagyna ez.


Nem azok a lányok tetszenek, amik manapság az átlag pasiknak. Én szépnek tartom az átlagos lányt is és a ducibbat is. Nem az érdekel elsősorban hogy néz ki, hanem milyenek a tulajdonságai, milyen a személyisége.


Azt se tudom, hogyan kell egy ismerkedést megfelelően elkezdeni. Tudna ebben segíteni valaki?


2016. jan. 26. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sajnos segiteni nem tudok, de ha kellő akaraterőd van, akkor csinálsz magadnak lehetőséget, még ha nem is veszed észre, hogy az az.


Remélem találsz magadnak egy olyan lányt, aki hozzád illik. Ha egyetemita vagy és nálatok van "diáknap", akkor vegyél részt. Ott ha akarsz, ha nem, ismerkedhetsz

2016. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Unalmasnak hangzik. Az jó, ha vannak céljaid, de nem árt, ha szórakozni is tud valaki, nem csak otthon magol 0-24 meg néha elmegy sportolni.
2016. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Írnátok nemet és kort is?
2016. jan. 26. 23:14
 4/17 anonim ***** válasza:

Az utcán leszólítás nálam biztos nem nyerő.

Baráti társaságod nincs (haveri kör), vagy szingli lányok nincsenek?

Neten én is van, hogy nem írok vissza valakinek. Persze ha érdekel az illető, akkor nem esélytelen.

Sport, hobbi kapcsán nem tudnál ismerkedni?

Én is szívesen beszélgetek bármiről, bár az az igazság, hogy a legjobb hallgatóságnak vagyok. Ugrálok a témában, időben, eltérek a tárgytól, érdektelen dolgokról hablatyolok, halkan kezdem, mintha félénk lennék (az vagyok amúgy) majd hirtelen elkezdek egyre hangosabban magyarázni, mintha vitáznánk, néhány dolgot háromszor is elmondok, majd végül nem jutok sehova.

A személyiségem... kezdem a rosszal: több szempontból önállótlan vagyok, szeretek másokra hagyatkozni, ennek ellenére makacs vagyok, és néha iszonyú tapló, nyers, bunkó, vagy ahogy tetszik. Egy kicsit zakkant. A jó tulajdonságaimért cserébe többek között ezeket szükséges elviselni, nem is csoda, hogy senki nem tud róluk. Ha kirittyentem magam, átlagosnak éppen elmegyek, fogjuk rá.

Én se tudom hogyan ismerkedjek...

A véleményem? Átlagos mókusnak tűnsz, a jobb fajtából. Bár ennyi infó alapján azért merész ezt kijelenteni.

2016. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok 21 nő nemű
2016. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Azért vicces, hogy valaki azt írja, h unalmas vagy, ha nem jársz el bulizni...


Sztem épp azok a legunalmasabb emberek akik állandóan csak szórakoznak, eljárnak mindenhova, de valójában felszínesek.

2016. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Korod? Csillagjegyed? Szemed színe? Mi a hobbid?
2016. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Pedig általában vagy baráti társaság, vagy buliban, esetleg társkeresőn, vagy teljesne véletlen jönnek össze ezek.

Engem egyszer leszólított az utcán egy srác. Nagyon szkeptikus voltam és meg is ijedtem. Volt 4 randink, utána elküldtem, de az már mindegy. :) Próba-szerencse volt nála is. Netes levelek alatt mit értesz?

21/L

2016. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Rengeteg pasi van így mint te. Köztük én is. Annyi különbséggel, hogy én bulizni is járok. De hiába jár valaki egész évben, minden héten diszkóba, ha nem megy oda egy nőhöz sem. A nők nem fognak oda jönni. Legalábbis én hozzám senki nem jön oda.

Társkeresőn is csak az rúghat labdába nőknél, aki jól néz ki. Pl. én több éve nyomom, sok képet cseréltem, de hiába.... aki nem jóképű ezer képet is feltehet, meg írhat nőknek, nem fognak válaszolni. Vagy aki válaszol, az csak unalomból írogat. De amikor randiról van szó, akkor a nők válasza "Nem érek rá"

Ami a nőket illeti, nem csak a szép nők válogatnak, hanem az átlag alatti, és duci nők is. Nem adják lejjebb az igényüket. Ezért van az, hogy sok ronda nőnek helyes pasija van.


Mondok egy példát:

- Én egy szép nő vagyok és jóképű pasit keresek = Ez még oké lenne.

De a valóságban ez van = Én egy csúnya, kövér, hájas nő vagyok és helyes jóképű pasit keresek!

2016. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tesó!Ugyanigy vagyok vele,26/F,járok el buliba de ha el is járok akkor sofőrként úgy meg mi értelme van?!Ha látom hulla részeg egy nő,az csak őt minősiti ahoz minek menjek oda beszélgetni,nekem nem egy éjszakás pumpálásra van szükségem,hanem tartós kapcsolatra azt meg úgy hogy?Utcán leszólitásból is mindig az van hogy: "bocsi sietek",vagy bevan dugva a füle,vagy a telóját nyomkodja.Ezenfelül a nők 90%-ának azaz elvárása hogy 180magas legyen 70-80kiló és úgynézzen ki mint Hugh Jackman vagy Ryan Reynolds,aminek sajnos egyáltalán nem felelek meg,de megmondom őszintén nem is akarok,én igyvagyok ilyen vagyok,szivesen eltudok beszélgetni bármiről,de általába mindig csak odajutok el hogy:"Jajj milyen telóm van,mennyire rúgtam be a múlt hétvégén,ennek a barátnőmnek ilyen kocsija van,ennyi pénze van,ez a pasi ilyen jó olyan jó....".Most ez mi?Erre tudod ki a tököm kiváncsi senki...De az is lehet hogy én tévedek,és rossz körökben mozgok...
2016. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!